Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
No to posłuchane
Równi i równiejsi
Fajnie że odpowiedzieli
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Chciał tylko pomóc
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 lipca 2021, 22:39
"Ty, on chyba nie zdał", umieram
Odpisz
26 stycznia 2021, 18:53
,,Ty, on chyba nie zdał"
Odpisz
13 kwietnia 2021, 06:11
masz 5 zł?
Odpisz
13 kwietnia 2021, 06:12
@hr121: no nie mam
Odpisz
13 kwietnia 2021, 06:15
to szkoda
Odpisz
13 kwietnia 2021, 06:15
@hr121: po co ci 5 zł?
Odpisz
13 kwietnia 2021, 08:13
na bombe atomowa
Odpisz
13 kwietnia 2021, 08:14
@hr121: no to na takie plany mogę zdać nawet 6 zł
*daje 6 zł*
Odpisz
13 kwietnia 2021, 08:15
cholera podrożała. Teraz dyche. A poza tym mowiles ze nie masz a masz oszuscie xD
Odpisz
13 kwietnia 2021, 08:16
@hr121: znalazłam tyle, wcześniej myslalam że nie mam
Ile teraz kosztuje?
Odpisz
13 kwietnia 2021, 08:16
dyche.
Odpisz
13 kwietnia 2021, 08:17
@hr121: *daje dyche*
Odpisz
13 kwietnia 2021, 08:17
dzieki. teraz mam na cwiartke.
Odpisz
13 kwietnia 2021, 08:17
@hr121: nie ma za co
Odpisz
13 kwietnia 2021, 08:18
Napijesz się ze mną?
Odpisz
13 kwietnia 2021, 08:18
@hr121: nie mogę, nie jestem pełnoletnia i poza tym nie piję
Odpisz
13 kwietnia 2021, 08:19
Ok nie pijesz. Wierzę Ci. Wierzę Ci że nie pijesz jak rodzice są w domu xD
Odpisz
26 stycznia 2021, 18:35
Ciekawe, czy dostał jakąś karę za pobicie go
Odpisz
26 stycznia 2021, 18:41
@EnergyBlack: Przecież to jest ustawione...
Odpisz
26 stycznia 2021, 19:42
A ...j wie w tych czasach, wszystko jest możliwe.
Odpisz
26 stycznia 2021, 20:36
@TrueStoryGuy: to chyba nie te czasy
filmik wygląda jakby miał już z dekadę na karku
Odpisz
27 stycznia 2021, 10:20
@Maly_modelarz15: Wciąż jest to XXI wiek, więc co to za różnica?
Odpisz
Edytowano - 27 stycznia 2021, 10:24
@TrueStoryGuy: oj jest różnica
weź 2005 i porównaj go z 2015. Dwa różne światy, tyle rzeczy się pozmieniało. To że jest jeden wiek to nic nie znaczy; na początek 20. wieku ludzie poruszali się głównie wozami konnymi a już od połowy tego samego wieku ludzie ogarnęli rakiety.
A co do mojego poprzedniego koma to bardziej mi chodziło że co do jakości i ogólnie całokształtu mi to wygląda na lata 2008-2010 a nie na typowy dzisiejszy filmik który z wielkim prawdopodobieństwem miałby logo tiktoka.
Odpisz
27 stycznia 2021, 10:55
@Maly_modelarz15: No, ale i co w związku z tym? Trolle internetowe nie zostały wymyślone w 2020...
Odpisz
22 stycznia 2021, 14:52
Rel, dzisiaj nie zdałem trzeci raz przez taką pierdołę. Przynajmniej nie zostałem pobity.
Odpisz
26 stycznia 2021, 21:30
@SzolvaTilk: Jaką pierdołe?
Odpisz
27 stycznia 2021, 02:45
@Zjarany92: baba na pasach
Odpisz
27 stycznia 2021, 06:51
@Racibor: czyli rozumiem że odezwał się w tobie Hajto.
Odpisz
27 stycznia 2021, 05:55
Może zda
Odpisz
27 stycznia 2021, 03:05
Fake, zaaranżowane
Odpisz
29 sierpnia 2021, 00:01
@rauwolfia6: No co Ty nie powiesz
Odpisz
26 stycznia 2021, 18:22
...
Odpisz
22 stycznia 2021, 13:27
Mógł go jeszcze przejechać
Odpisz
22 stycznia 2021, 09:48
W tamtej szkole się nie pie....ą
Odpisz
22 stycznia 2021, 09:48
Odpisz
22 stycznia 2021, 09:46
Odpisz
22 stycznia 2021, 09:45
"ty on chyba nie zdał"
Odpisz
22 stycznia 2021, 09:44
No chyba nie zdał
Odpisz