Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Fajnykotel

9 czerwca 2025, 20:47

No to nie trafiłeś troche

Avatar Towarisz

19 sierpnia 2024, 19:32

Hehe

Avatar JuliuszCezar12_

29 kwietnia 2023, 20:37

Nie zestarzało się dobrze

Avatar wiedeni

13 listopada 2022, 11:19

lol!

Avatar SurMix

26 stycznia 2021, 23:09

Królowa umrze w tym roku.
W sensie 2021 nie 2101.

Avatar Mr0czny

26 kwietnia 2022, 06:09

@SurMix: nie umarła jakoś

Avatar SurMix

26 kwietnia 2022, 09:11

@Mr0czny: może jednak chodziło o 2101

Avatar PayDayMAN

8 września 2022, 20:51

@SurMix: A widzisz jednak w 2022

Avatar SurMix

9 września 2022, 05:38

@PayDayMAN: no jednak tak

Avatar qAzert

12 września 2022, 11:51

@Mr0czny: Cóż...

Avatar czlowiekjasiolec

22 stycznia 2021, 10:43

Mogę dożyć do tego roku

Avatar Gryficowa

27 stycznia 2021, 00:16

@czlowiekjasiolec: Ja też
Pytanie tylko, czy się uda

Avatar Bartolinise

22 stycznia 2021, 10:42

"Jeszcze zatańcze na waszych grobach!"~ Babcia z Epoki Lodowcowej

Avatar
Konto usunięte

26 stycznia 2021, 19:06

@Bartolinise: Poczekaj jeszcze.
Babcia Sida, Elżbieta i Maryla Rodowicz będą jeszcze tańcować na naszych już starych, zapadających się grobach

Avatar Papkin556

22 stycznia 2021, 10:42

Od jakiegoś dłuższego czasu ma sztuczną łapę czy coś, więc można powiedzieć że umiera w kawałkach

Avatar KrosaK

22 stycznia 2021, 10:43

@Papkin556: No to do tego czasu będzie j*banym cyborgiem

Avatar Papkin556

22 stycznia 2021, 10:44

@KrosaK: jakiego czasu?

Avatar KrosaK

22 stycznia 2021, 10:44

@Papkin556: Do XXII wieku

Avatar Papkin556

22 stycznia 2021, 10:46

@KrosaK: nie wiem, nie znam się na anatomii. Jeśli nauka rozwinie się na tyle by utrzymać jej procent ciała w postaci mózgu żywym to będzie w stanie niepełnej śmierci do czasu awarii prądu czy coś

Avatar Bright32

22 stycznia 2021, 11:06

@Papkin556: To jest po prostu atrapa ręki z rękawiczką po to żeby mogła machać w samochodzie i nie musiała robić tego własną ręką bo się zmęczy

Avatar Kahol05

22 stycznia 2021, 10:46

W 2137 roku jeszcze "Barkę" zaśpiewa

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie są aż takie pyszne

Co za przypadek

Przypałowo

Totalnie

Nieuczciwa ocena

Można, tylko trzeba wstawać rano

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka