Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
To się nie może nie udać
Jakby trochę nie fair
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 września 2025, 14:44
U mnie pasuje tylko wzrost, i to na styk
Odpisz
1 kwietnia 2022, 21:59
Ok teraz mi tylko wystarczy urosnac
Odpisz
24 stycznia 2021, 22:56
Proszę nie generalizować, mi wystarczy żeby nie był debilem
Odpisz
16 listopada 2021, 22:02
@TheWind: sory, tutaj nikogo nie znajdziesz
Odpisz
16 listopada 2021, 22:32
@XaVery: aktualnie i tak nie szukam
Odpisz
6 marca 2021, 14:48
@Konto usunięte: przejrzyj sobie chodźby tindera albo spróbuj kogoś poznać na ulicy to zobaczysz jak większość traktuje niezbyt ładnych facetów
Odpisz
2 lutego 2021, 11:45
ah yes
Julki
Odpisz
26 stycznia 2021, 11:28
Brakuje mi wysokości i siły, resztę mam lel
Odpisz
25 stycznia 2021, 14:47
Wiem, że jest to żart, ale proszę nie uogólniać kobiet. Niektórym, a właściwie większości nie zależy na tym, jaki ma być mężczyzna z wyglądu, nie mają jakiś szczególnie wyszukanych typów, zależy bardziej o charakter.
Albo nie zależy wcale, bo mogą być homo.
Odpisz
22 stycznia 2021, 12:26
"zaprawdę powiadam wam w przyszłości naziści nazywać siebie będą antynazistami" ~ procesy norymberskie chyba fake nie wiem nie sprawdzałem
Odpisz
22 stycznia 2021, 19:58
@KyloRen7413: bez zaprawdę, i to są raczej słowa Churchill
Odpisz
24 stycznia 2021, 21:17
@KyloRen7413: też to było chyba o faszystach
Odpisz
Edytowano - 24 stycznia 2021, 22:05
@Racibor: Churchill to czołg, a czołgi z tego co mi wiadomo nie umieją mówić
Odpisz
25 stycznia 2021, 12:13
@KubaPatykPL: Czołgi mówią, a ich słowa są bardzo ciężkie.
Odpisz
25 stycznia 2021, 10:35
Ma być rasy aryjskiej 100%
Odpisz
24 stycznia 2021, 23:00
Kapitun Americun 100%
Odpisz
22 stycznia 2021, 12:20
moje wymagania dotyczące mezczyzny
•szkielet
Odpisz
22 stycznia 2021, 19:59
@Czpierki: w końca jakieś wymagania którym sprostam *(chyba)
Odpisz
24 stycznia 2021, 22:47
@Racibor: jeśli jesteś lub masz szkielet to tak
Odpisz
24 stycznia 2021, 22:51
@Czpierki: w końcu jakaś dobra wiadomość
Odpisz
24 stycznia 2021, 21:10
Do mnie zarywają sami wysocy, niebieskoocy blondyni w okularach. Wie ktoś co robię nie tak? Wolę brunetów
Odpisz
Edytowano - 24 stycznia 2021, 21:20
@Nejle: i tak nie masz źle. Do mnie zarywają tylko azjaci, niepełnosprawni albo informatycy. Nie, żebym miała coś przeciwko, ale większość z nich poprostu nie jest w moim typie. Poza tym nie wiem czemu, ale zarówno informatyków, Azjatów i niepełnosprawnych cechuje pewna namolność w podrywie i bywają przez to irytujący.
.
.
.
.
.
.
No w każdym razie jeszcze się hamuje, ale jak zaczepi mnie azjatycki informatyk na wózku to mu j....e.
Odpisz
24 stycznia 2021, 21:39
@MsCrazyAlex: nei kolejne halucynajce na jeja.pl. Chyba zacznę brać tableki bo coraz częściej widzę komentarze od ba*b xD (nie chcę nikogo urazić )
Odpisz
24 stycznia 2021, 22:21
@MsCrazyAlex: mnie tam nikt nie podrywa, choć to może być dlatego że jestem facetem
Odpisz
Edytowano - 24 stycznia 2021, 22:24
@Racibor: wiesz co mam ten sam problem. Jest on spowodowany tym że ge*m nie jestem a ba*y nie istnieją xD
Co nie oznacza że nie jestem brzydki XD
Odpisz
24 stycznia 2021, 22:48
@Ged_34: *weakness disgust me*
ja jestem brzydki i jestem informatykiem
combo lepsze niż Gotenks
Odpisz
24 stycznia 2021, 22:56
@Racibor: ja jestem brzydki i jestem programistą. Łącze się z tobą w bólu bracie.
Odpisz
24 stycznia 2021, 22:59
@Ged_34: zostało tylko zostać niepełnosprawnym azjatą
Odpisz
24 stycznia 2021, 23:01
@MsCrazyAlex: was przynajmniej ktoś podrywa
Odpisz
24 stycznia 2021, 23:05
@Racibor: jak, zostać niepełnosprawnym to ja wiem, tylko jak stać się azjatą?
Odpisz
Edytowano - 24 stycznia 2021, 23:06
@Ged_34: Rddxrete: kto nas podrywać bo ja nie wiem?
Odpisz
Edytowano - 24 stycznia 2021, 23:24
@Ged_34: haha pisałam do dziewczyn, chociaż było trochę wyrwane z kontekstu
Odpisz
25 stycznia 2021, 12:11
@Racibor: Mnie podrywają, więc to raczej nie z powodu bycia facetem, Raciborze...
Odpisz
25 stycznia 2021, 12:29
rozumiem, więc po prostu jestem brzydki...
Odpisz
24 stycznia 2021, 22:17
Odpisz
24 stycznia 2021, 22:02
Odpisz
24 stycznia 2021, 21:25
"być wiernym", a same nie są.
Odpisz
24 stycznia 2021, 21:40
@Crln_7: też zależy które
Odpisz