Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

28 stycznia 2021, 01:33

mi tam smakują obydwa ale kebs jednak wygrywa

Avatar JuliaQwU

27 stycznia 2021, 22:57

Te uczucie kiedy jesz sól do kąpieli prosto z opakowania.

Avatar
Konto usunięte

27 stycznia 2021, 15:20

o nie zaczynam zmieniać się w rzodkiewkę :0

Avatar Nela_lama

27 stycznia 2021, 15:05

mniam,mniam

Avatar mafiabenio

27 stycznia 2021, 14:38

O nie! Zmienili tytuł!

Avatar pawelonxxx

27 stycznia 2021, 12:40

Kiedyś spróbowałem sosu Carolina reaper czy jakoś tak efekt..... W zajebiscie klimatyzowanej sali gdzie nyple od chłodu sterczały przez koszulkę
Po 30sek kapało mi z czołoa jakbym grał w piłkę 90 min w słońcu, a potem w domu 2 dni okladałem dupcie lodem XD
Ale lubię ostre jedzenie.

Avatar ChoryPoyeb

27 stycznia 2021, 10:29

Avatar kajba

27 stycznia 2021, 11:00

@ChoryPoyeb: No trochę.

Avatar Saaaaasuke

27 stycznia 2021, 09:27

serio? jadlem to za dzieciaka, nie zauwazylem

Avatar Koksik2020

27 stycznia 2021, 09:39

@Saaaaasuke: ja jadłem od kiedy pamiętam czyli kiedy miałem jakieś 3 lata

Avatar Racibor

27 stycznia 2021, 09:36

jak już to rzeżuchę

Avatar PewienKtosiek

27 stycznia 2021, 09:25

Prawdziwe koksy jedzą czosnek z imbirem i papryką chili z dodatkiem kiełek rzodkiewki

Avatar Loginamika04

27 stycznia 2021, 09:23

Jem jom

Avatar Rimea

27 stycznia 2021, 09:11

Kiełki są dobre, polecam.

Avatar gromixowski

27 stycznia 2021, 09:17

@Rimea: +1

Avatar
Grneral_kenobi

27 stycznia 2021, 09:15

Ma rację polać mu!

Avatar
Konto usunięte

27 stycznia 2021, 09:07

ale hardcore

Avatar Krowka_mala_dosc

27 stycznia 2021, 09:00

Mniam mniam xD

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar mafiabenio
Dodane przez: mafiabenio

Dobrze czasem się oderwać

Trzeba brać osobną torbę

Nie są aż takie pyszne

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Pozdrawiam świetliki

Tymi się chodzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka