Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Trzeba brać osobną torbę
Nie są aż takie pyszne
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Pozdrawiam świetliki
Tymi się chodzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 stycznia 2021, 01:33
mi tam smakują obydwa ale kebs jednak wygrywa
Odpisz
27 stycznia 2021, 22:57
Te uczucie kiedy jesz sól do kąpieli prosto z opakowania.
Odpisz
27 stycznia 2021, 15:20
o nie zaczynam zmieniać się w rzodkiewkę :0
Odpisz
27 stycznia 2021, 15:05
mniam,mniam
Odpisz
27 stycznia 2021, 14:38
O nie! Zmienili tytuł!
Odpisz
27 stycznia 2021, 12:40
Kiedyś spróbowałem sosu Carolina reaper czy jakoś tak efekt..... W zajebiscie klimatyzowanej sali gdzie nyple od chłodu sterczały przez koszulkę
Po 30sek kapało mi z czołoa jakbym grał w piłkę 90 min w słońcu, a potem w domu 2 dni okladałem dupcie lodem XD
Ale lubię ostre jedzenie.
Odpisz
27 stycznia 2021, 10:29
Odpisz
27 stycznia 2021, 11:00
@ChoryPoyeb: No trochę.
Odpisz
27 stycznia 2021, 09:27
serio? jadlem to za dzieciaka, nie zauwazylem
Odpisz
27 stycznia 2021, 09:39
@Saaaaasuke: ja jadłem od kiedy pamiętam czyli kiedy miałem jakieś 3 lata
Odpisz
27 stycznia 2021, 09:36
jak już to rzeżuchę
Odpisz
27 stycznia 2021, 09:25
Prawdziwe koksy jedzą czosnek z imbirem i papryką chili z dodatkiem kiełek rzodkiewki
Odpisz
27 stycznia 2021, 09:23
Jem jom
Odpisz
27 stycznia 2021, 09:11
Kiełki są dobre, polecam.
Odpisz
27 stycznia 2021, 09:17
@Rimea: +1
Odpisz
27 stycznia 2021, 09:15
Ma rację polać mu!
Odpisz
27 stycznia 2021, 09:07
ale hardcore
Odpisz
27 stycznia 2021, 09:00
Mniam mniam xD
Odpisz