Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar PanPiernik

26 lipca 2025, 15:43

Już niedługo mija 14 lat bez tego pana

Avatar kondzio260

29 lutego 2012, 16:54

moze dla tego sie Lepper popelnil samobojstwo?O.o

Avatar ghoster

28 marca 2013, 11:53

@kondzio260: Zrobił to w samoobronie.

Avatar kondzio260

29 marca 2013, 05:03

@ghoster: heh ,wszystko możliwe ;P

Avatar kamilk223

9 sierpnia 2011, 09:52

oooooo. widze że tu wszyscy zwolennicy jarka. Weźcie jaraka do psychiatry. a obrazek 5/5. Ten obrazek ma krytykowac pochowanie na wawelu pary prezydenckiej!!! no cóż szkoda że mochery (czyli prawie wszyscy podemna) tego nieskumali.

Avatar
Konto usunięte

27 września 2012, 21:05

@kamilk223: Wolę Smoleńsk niż okradanie, morderstwa polityczne (jak wyżej), cenzurę, obrażanie w mediach opozycji za to, że broni kraju przed tym rządem i wiele innych.

Avatar otoJa25

9 sierpnia 2011, 13:55

ja akurat zgadzam się z tym obrazkiem. Zbezcześcili Wawel, kładąc tam parę prezydencką, i teraz też pewnie pochowają tam Leppera. Rozumiem, że o zmarłym nie wypada mówić źle, ale bez przesady - jak tylko umrze jakiś słynny polityk, to od razu wszyscy nic, tylko wymyślają, jaki to on był świetny i cudowny, mimo że przed śmiercią jechali po nim, aż się kurzyło. Mdli mnie od tego...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Ziomek777

27 sierpnia 2011, 16:50

@szymoniduslodz: Właśnie o to mi chodziło i dlatego na pisałem w cudzysłowiu

Avatar szymoniduslodz

28 sierpnia 2011, 11:48

@Ziomek777: aha

Avatar Ziomek777

9 sierpnia 2011, 12:56

Zalogowałem się specjalnie żeby dać 1/5

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar elipson

15 sierpnia 2011, 19:09

sory pomylilem sie

Avatar Ziomek777

19 sierpnia 2011, 10:12

@elipson: No właśnie bo nie wiedziałem o co ci chodzi :O

Avatar scania89

14 sierpnia 2011, 11:43

TAK ON JUZ NIE ZYJE

Avatar xSaba

9 sierpnia 2011, 12:21

po jego śmierci mnie to nie śmieszy 1/5

Avatar Miki70

11 sierpnia 2011, 20:50

@xSaba: dokładnie , można sie śmiać ale do czasu

Avatar
Konto usunięte

9 sierpnia 2011, 08:26

eee.. trochę nie teges, fakt zrobił coś złego, ale to był dobry człowiek, nawet jeśli jeszcze bym nie pamiętał jak on był prezydentem to moje zdanie jest właśnie takie... 1/5

Avatar MarinE

9 sierpnia 2011, 09:39

Lepper nie był prezydentem. Obrazek 1/5

Avatar
Konto usunięte

9 sierpnia 2011, 09:56

@MarinE: aaaa.. to któryś z nas jebną niezłą gafe! no dobra.. jakby co to sory

Avatar
Konto usunięte

11 sierpnia 2011, 14:16

@MarinE: oooooj racja! pomyliło mi się z Wałęsą

Avatar tomrusz

10 sierpnia 2011, 17:12

Niedlugo zmarłe zwierzęta będą tam chować :/
A obrazek trafny.

Avatar FD_God

9 sierpnia 2011, 14:46

Trochę jak ze sprawą Amy Winehouse przed śmiercią to zwykła narko-gwiazda a teraz to niby artystka tak to jest przed śmiercią zero o jakiejś gwieździe rozgłosu a po śmierci już to już sławy jak nie wiadomo kto przed śmiercią Amy Winehouse nawet nie wiedziałem kto to.

Avatar
Konto usunięte

9 sierpnia 2011, 19:40

@FD_God: popieram w 100% - za życia jadą po wszystkich gwiazdach, a po śmierci nagle wielkie BOOM jaka to gwiazda nie była! Tak PS też nie wiedziałam kto to.

Avatar matikov

10 sierpnia 2011, 13:47

ja słyszałem parę razy, ale myślałem że jakaś aktorka. a to śpiewaczka, nie?

Avatar
Konto usunięte

10 sierpnia 2011, 16:12

@matikov: no, piosenkarka O.O coś tam też słyszałam, ale nie wiedziałam, kto to.

Avatar ronaldinho80

10 sierpnia 2011, 10:55

1/5

Avatar Artegorus

9 sierpnia 2011, 13:30

1/5 nie na miejscu

Avatar fadok7

9 sierpnia 2011, 11:38

to był zwykły kretyn nie żal mi go i giertycha

Avatar kills

9 sierpnia 2011, 11:26

on się przecież powiesił niema sie z czego śmiać
:(

Avatar Metiko

9 sierpnia 2011, 11:25

Nie na miejscu...
1/5

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najbardziej realistyczny spośród modów

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Nie po oczach

Chciał tylko pomóc

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka