Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Północne Węgry
Jakby trochę nie fair
Najwspanialszy spośród przedmiotów
To się nie może nie udać
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 stycznia 2021, 09:35
Zdradzić Wam sekret?
Odpisz
28 stycznia 2021, 14:09
@Kyoko1278: dawaj
Odpisz
28 stycznia 2021, 17:08
@Wombaton: W pierwotnej wersji "Śpiącej królewny" tytułowa bohaterka nie została obudzona pocałunkiem księcia, tylko znalazł ją król, który ja zg...cił, przez co królewna zaszła w ciążę. Kiedy dziecko się urodziło zaczęło ssać jaj palec, co ją obudziło. Następnie gdy spotkała wspomnianego króla zakochała się w nim i oboje postanowili się hajtnąć, ale król miał żonę, która chciała zabić królewnę, ale została wygnana.
I taka ciekawostka: są wersje historii, w której było 13 wróżek, a jednej nie zaproszono, ponieważ 13 jest liczbą pechową/zabrakło złotej zastawy dla specjalny gości, których było tylko 12, przez co niezaproszona rzuciła klątwę na królewnę.
Odpisz
28 stycznia 2021, 23:13
@Kyoko1278: Grubo.
Odpisz
28 stycznia 2021, 09:24
no to se jeszcze poczeka *shreka dźwięki*
Odpisz
28 stycznia 2021, 09:33
@DianaJulia: Co to za szajs?
*jeb*
SOMEBODY ONCE TOLD ME
Odpisz
28 stycznia 2021, 14:08
@Kyoko1278: THE WORLD IS GONNA ROLL ME
Odpisz
28 stycznia 2021, 08:22
Zdjęcie mumii/zwłok może być na głównej ?
Odpisz
28 stycznia 2021, 09:09
@Wojdu: tak, to Lenin on tylko śpi
Odpisz
28 stycznia 2021, 11:35
@Nuzjn: Ach no tak "Lenin wiecznie żywy"...
Odpisz
28 stycznia 2021, 10:37
książę z Polski: *idzie i go całuje*
Lenin: och, dziękuję ci! Znowu będę mógł wprowadzić leninizm!
książę z Polski: *wyjmuję wiatrówkę* Otóż nie tym razem...
Odpisz
28 stycznia 2021, 09:10
Przez chwile myślałem że adidasy ma
Odpisz
28 stycznia 2021, 09:07
Żeby tego księcia potem udusić
Odpisz
28 stycznia 2021, 08:46
Ok, ale to zdjęcie grzyba.
Odpisz
23 stycznia 2021, 22:03
Facet strzelił sobie w kolano kiedy wydał polecenie rozstrzelania cara i jego rodziny (w tym jego syna). Wiem, że syn cara to raczej nie książę, ale to najbliższy ruski odpowiednik jaki przychodzi mi do głowy
Odpisz
23 stycznia 2021, 19:56
Odpisz
23 stycznia 2021, 18:41
Lenin najgorszy nie był, gorszy był Stalin i następni
Odpisz
23 stycznia 2021, 18:35
Odpisz