Trzeba mieć jaja ze stali
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Północne Węgry
Były nóżki, nie ma nóżek
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
To będzie bolało
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 stycznia 2021, 18:06
Bardziej w Krakowie "Wisła czy Krakowia?"
Odpisz
30 stycznia 2021, 10:58
@DeMajkel:
A w KFC "z frytkami czy bez?"
Odpisz
27 stycznia 2021, 19:08
Ja nie lubię piłki nożnej i innych sportów z piłką. W szkole śmieją się ze mnie bo się boje piłki. Chodzi o to że czasem jak piłka leci w moją stronę to się odsuwam zamiast złapać (moja klasa kopie piłkę z taką siłą że z pewnością przebiła by mur)
Odpisz
28 stycznia 2021, 07:24
jak piłka nie przeleci przez siatkę to już na pewno nie przez mur
Odpisz
27 stycznia 2021, 20:21
Oho Korona Kielce; ten klub okryty jest niesławą
Odpisz
27 stycznia 2021, 19:56
Wiadomo że RKS Huwdu
Odpisz
27 stycznia 2021, 18:48
Widelce czy Świnia
Odpisz
27 stycznia 2021, 19:28
@Ignisus: górnik zabrze gówno w wiadrze
Odpisz
27 stycznia 2021, 19:22
To jest I Liga, a nie Ekstrlaklasa
Odpisz
27 stycznia 2021, 19:00
Mój kuzyn kiedyś powiedział, że niestety, nie ogląda meczów piłki nożnej, bo w tym samym czasie leci siatkówka kobiet, a on chce sobie na cycki i tyłki popatrzeć. I tak jak nie lubię tego typu odzywek, to w sytuacji kiedy zaczepia cię dres z intencją wpie....u to to posunięcie jest k...a genialne. Kuzyn nie dość że uniknął odpowiedzi to jeszcze przyznał się do niefascynowania się piłką i wyszed z tego cało bo "jak tak toś zdrowy chłopak, patrz sobie patrz, przynajmniej ped***m nie jesteś".
Odpisz
24 stycznia 2021, 00:40
Arka Gdynia jest chyba w I Lidze, a nie Ekstraklasie
Odpisz
27 stycznia 2021, 18:36
@makapakajekurczaka: korona tez jest w 1 lidze z tego co się orientuje
Odpisz
Edytowano - 27 stycznia 2021, 18:53
@XTeresa_KobzdziejX: Tak, oba te zespoły spadły w zeszłym sezonie, a wraz z nimi spadło ŁKS Łódź
Odpisz
27 stycznia 2021, 18:34
Ja się za to interesuje piłką ale ekstraklasą w ogóle
Odpisz
27 stycznia 2021, 18:06
W ...ju mam piłkę
Odpisz
27 stycznia 2021, 18:07
o nie jeszcze gorzej
Odpisz
27 stycznia 2021, 18:08
@EzE_team_LUBIESER: nom
Odpisz
27 stycznia 2021, 18:09
połknałeś piłke ale przszłą przez złą dziurke
Odpisz
27 stycznia 2021, 18:09
@EzE_team_LUBIESER: dokładnie
Odpisz
23 stycznia 2021, 22:48
Ja też mam w dupie piłkę
Odpisz
23 stycznia 2021, 22:51
@Kebasa_z_mema: jak się tam znalazła?
Odpisz
23 stycznia 2021, 22:52
@TediousCardGames: O Jezu, wyobraziłem to sobie...
;___________________________;
Chodziło mi o to, że nie obchodzi mnie piłka nożna...
Odpisz
23 stycznia 2021, 23:00
@Kebasa_z_mema: nie no, wiem, o co chodziło
Odpisz
27 stycznia 2021, 18:06
@TediousCardGames: pewnie tak że nie miała powietrza wsadził napąpował
Odpisz