Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar DeMajkel

27 stycznia 2021, 18:06

Bardziej w Krakowie "Wisła czy Krakowia?"

Avatar Lexa93

30 stycznia 2021, 10:58

@DeMajkel:
A w KFC "z frytkami czy bez?"

Avatar
Konto usunięte

27 stycznia 2021, 19:08

Ja nie lubię piłki nożnej i innych sportów z piłką. W szkole śmieją się ze mnie bo się boje piłki. Chodzi o to że czasem jak piłka leci w moją stronę to się odsuwam zamiast złapać (moja klasa kopie piłkę z taką siłą że z pewnością przebiła by mur)

Avatar flashpoolbanxso

28 stycznia 2021, 07:24

jak piłka nie przeleci przez siatkę to już na pewno nie przez mur

Avatar onui2

27 stycznia 2021, 20:21

Oho Korona Kielce; ten klub okryty jest niesławą

Avatar Creeker123

27 stycznia 2021, 19:56

Wiadomo że RKS Huwdu

Avatar Ignisus

27 stycznia 2021, 18:48

Widelce czy Świnia

Avatar XTeresa_KobzdziejX

27 stycznia 2021, 19:28

@Ignisus: górnik zabrze gówno w wiadrze

Avatar
Konto usunięte

27 stycznia 2021, 19:22

To jest I Liga, a nie Ekstrlaklasa

Avatar MsCrazyAlex

27 stycznia 2021, 19:00

Mój kuzyn kiedyś powiedział, że niestety, nie ogląda meczów piłki nożnej, bo w tym samym czasie leci siatkówka kobiet, a on chce sobie na cycki i tyłki popatrzeć. I tak jak nie lubię tego typu odzywek, to w sytuacji kiedy zaczepia cię dres z intencją wpie....u to to posunięcie jest k...a genialne. Kuzyn nie dość że uniknął odpowiedzi to jeszcze przyznał się do niefascynowania się piłką i wyszed z tego cało bo "jak tak toś zdrowy chłopak, patrz sobie patrz, przynajmniej ped***m nie jesteś".

Avatar makapakajekurczaka

24 stycznia 2021, 00:40

Arka Gdynia jest chyba w I Lidze, a nie Ekstraklasie

Avatar XTeresa_KobzdziejX

27 stycznia 2021, 18:36

@makapakajekurczaka: korona tez jest w 1 lidze z tego co się orientuje

Avatar
Wenszyk75

Edytowano - 27 stycznia 2021, 18:53

@XTeresa_KobzdziejX: Tak, oba te zespoły spadły w zeszłym sezonie, a wraz z nimi spadło ŁKS Łódź

Avatar XTeresa_KobzdziejX

27 stycznia 2021, 18:34

Ja się za to interesuje piłką ale ekstraklasą w ogóle

Avatar
Konto usunięte

27 stycznia 2021, 18:06

W ...ju mam piłkę

Avatar EzE_team_LUBIESER

27 stycznia 2021, 18:07

o nie jeszcze gorzej

Avatar
Konto usunięte

27 stycznia 2021, 18:08

Avatar EzE_team_LUBIESER

27 stycznia 2021, 18:09

połknałeś piłke ale przszłą przez złą dziurke

Avatar
Konto usunięte

27 stycznia 2021, 18:09

@EzE_team_LUBIESER: dokładnie

Avatar Kebasa_z_mema

23 stycznia 2021, 22:48

Ja też mam w dupie piłkę

Avatar TediousCardGames

23 stycznia 2021, 22:51

@Kebasa_z_mema: jak się tam znalazła?

Avatar Kebasa_z_mema

23 stycznia 2021, 22:52

@TediousCardGames: O Jezu, wyobraziłem to sobie...
;___________________________;
Chodziło mi o to, że nie obchodzi mnie piłka nożna...

Avatar TediousCardGames

23 stycznia 2021, 23:00

@Kebasa_z_mema: nie no, wiem, o co chodziło

Avatar EzE_team_LUBIESER

27 stycznia 2021, 18:06

@TediousCardGames: pewnie tak że nie miała powietrza wsadził napąpował

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trzeba brać osobną torbę

Północne Węgry

Były nóżki, nie ma nóżek

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

To będzie bolało

Zdeklasowani znowu

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka