Muszę się przyznać, że i ja byłem bardzo patologicznym uczniem. Głównie miałem gdzieś naukę ale dzięki temu, że umiem rozmawiać z nauczycielami i z wieloma się tak naprawdę zakumplowałem w zecie to przepuszczali mnie cały czas. Mimo wszystko dużo dymów nie robiłem, ale jak zacząłem je robić to było grubo. Przynajmniej jednak nauczyciele nie byli na mnie źli, ba! Potrafili się z tego wszystkiego śmiać a co najważniejsze uspokoić mnie. Uwierzcie mi moi mili, bardzo trudno mnie uspokoić xd
P.S: W sumie to nie wiem czemu napisałem ten komentarz ale przynajmniej tutaj spróbuję jakoś dojść do mózgów innych towarzyszy patusów. Nie róbcie nauczycielom większych problemów bo Ci ludzie muszą się z takimi jak my użerać przez lata za śmieszne pieniądze xd
pani na Polskim mówiła nam o takim jednym co miał 20 % frekwencji i pół kartkówek nie zrobione, dwóje miał jak nic. I potem pod koniec roku chciał zrobić jakąś PREZENTACJE jedną, żeby poprawic ocene xd
U mnie było tak, że w 7 klasie było dwóch braci patusów, młodszy który nie zdał raz i starszy który nie zdał dwa razy, czyli jak ja miałem 14 lat to ten młodszy 15 a starszy 16. Teraz jestem w 8 a te jełopy znowu nie zdały i siedzą w 7
Komentarze
Odśwież21 kwietnia 2024, 21:51
"Uwzieli się na mnie!"
Odpisz
Edytowano - 29 stycznia 2021, 21:43
Muszę się przyznać, że i ja byłem bardzo patologicznym uczniem. Głównie miałem gdzieś naukę ale dzięki temu, że umiem rozmawiać z nauczycielami i z wieloma się tak naprawdę zakumplowałem w zecie to przepuszczali mnie cały czas. Mimo wszystko dużo dymów nie robiłem, ale jak zacząłem je robić to było grubo. Przynajmniej jednak nauczyciele nie byli na mnie źli, ba! Potrafili się z tego wszystkiego śmiać a co najważniejsze uspokoić mnie. Uwierzcie mi moi mili, bardzo trudno mnie uspokoić xd
P.S: W sumie to nie wiem czemu napisałem ten komentarz ale przynajmniej tutaj spróbuję jakoś dojść do mózgów innych towarzyszy patusów. Nie róbcie nauczycielom większych problemów bo Ci ludzie muszą się z takimi jak my użerać przez lata za śmieszne pieniądze xd
Odpisz
Edytowano - 29 stycznia 2021, 19:21
Ja mam dobre zachowanie ale złe oceny
Nie rel
Odpisz
29 stycznia 2021, 16:27
Przez lata edukacji zauważyłem, że zwykle patusy mają dość wysoką frekwencje
Odpisz
29 stycznia 2021, 15:08
Odpisz
24 stycznia 2021, 07:49
Je*ać szkoue, dostalem oceny na ktore nie zaslurzylem, gupi naucyciele
*wstaw brainleta*
Odpisz
29 stycznia 2021, 11:36
@Bartolinise: masz
Odpisz
29 stycznia 2021, 10:48
nie rel
Odpisz
29 stycznia 2021, 08:45
pani na Polskim mówiła nam o takim jednym co miał 20 % frekwencji i pół kartkówek nie zrobione, dwóje miał jak nic. I potem pod koniec roku chciał zrobić jakąś PREZENTACJE jedną, żeby poprawic ocene xd
Odpisz
28 stycznia 2021, 22:21
Też on gdy przyjdzie prosić o podwyższenie oceny:
Odpisz
24 stycznia 2021, 08:58
U mnie było tak, że w 7 klasie było dwóch braci patusów, młodszy który nie zdał raz i starszy który nie zdał dwa razy, czyli jak ja miałem 14 lat to ten młodszy 15 a starszy 16. Teraz jestem w 8 a te jełopy znowu nie zdały i siedzą w 7
Braci się nie traci
Odpisz
28 stycznia 2021, 22:10
@gracjan_pl: To z nich nic nie wyrośnie. Przecież nie będą siedzieć w szkole podstawowej jak osiągną 20 lat.
Odpisz
28 stycznia 2021, 21:18
ale na koniec i tak zdaje tylko pod koniec roku musiał się nieco namęczyć tak samo jak ten który się bardziej od niego starał
Odpisz
Edytowano - 28 stycznia 2021, 21:02
"Zmieniłem szkołę, bo w poprzedniej nauczyciele byli leniwi i nas nie uczyli!"
Odpisz
24 stycznia 2021, 10:41
Nie rel, w mojej szkole nauczyciele po prostu przepuścili wystawiając dopuszcszający
Odpisz
24 stycznia 2021, 05:23
Patologiczny uczeń naprawdę:
Odpisz
24 stycznia 2021, 07:27
@Szepcioszek: Zacna Pandora na profilowym. Widzę, ktoś ma tu gust nie niskich lotów :>
Odpisz
24 stycznia 2021, 10:32
@Myszkki: Dzięki, ale ja to wiem, więc nie musisz mi tego mówić kek
Odpisz