Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Salmonnn66

21 kwietnia 2024, 21:51

"Uwzieli się na mnie!"

Avatar ninja618

Edytowano - 29 stycznia 2021, 21:43

Muszę się przyznać, że i ja byłem bardzo patologicznym uczniem. Głównie miałem gdzieś naukę ale dzięki temu, że umiem rozmawiać z nauczycielami i z wieloma się tak naprawdę zakumplowałem w zecie to przepuszczali mnie cały czas. Mimo wszystko dużo dymów nie robiłem, ale jak zacząłem je robić to było grubo. Przynajmniej jednak nauczyciele nie byli na mnie źli, ba! Potrafili się z tego wszystkiego śmiać a co najważniejsze uspokoić mnie. Uwierzcie mi moi mili, bardzo trudno mnie uspokoić xd

P.S: W sumie to nie wiem czemu napisałem ten komentarz ale przynajmniej tutaj spróbuję jakoś dojść do mózgów innych towarzyszy patusów. Nie róbcie nauczycielom większych problemów bo Ci ludzie muszą się z takimi jak my użerać przez lata za śmieszne pieniądze xd

Avatar coffeedog

Edytowano - 29 stycznia 2021, 19:21

Ja mam dobre zachowanie ale złe oceny
Nie rel

Avatar Wenglan

29 stycznia 2021, 16:27

Przez lata edukacji zauważyłem, że zwykle patusy mają dość wysoką frekwencje

Avatar
Konto usunięte

29 stycznia 2021, 15:08

Avatar Bartolinise

24 stycznia 2021, 07:49

Je*ać szkoue, dostalem oceny na ktore nie zaslurzylem, gupi naucyciele
*wstaw brainleta*

Avatar MataPodlogowa

29 stycznia 2021, 11:36

@Bartolinise: masz

Avatar Kyoko1278

29 stycznia 2021, 10:48

nie rel

Avatar Sansfrompoland_505

29 stycznia 2021, 08:45

pani na Polskim mówiła nam o takim jednym co miał 20 % frekwencji i pół kartkówek nie zrobione, dwóje miał jak nic. I potem pod koniec roku chciał zrobić jakąś PREZENTACJE jedną, żeby poprawic ocene xd

Avatar PanPodlipieta

28 stycznia 2021, 22:21

Też on gdy przyjdzie prosić o podwyższenie oceny:

Avatar gracjan_pl

24 stycznia 2021, 08:58

U mnie było tak, że w 7 klasie było dwóch braci patusów, młodszy który nie zdał raz i starszy który nie zdał dwa razy, czyli jak ja miałem 14 lat to ten młodszy 15 a starszy 16. Teraz jestem w 8 a te jełopy znowu nie zdały i siedzą w 7

Braci się nie traci

Avatar Lord_Endless

28 stycznia 2021, 22:10

@gracjan_pl: To z nich nic nie wyrośnie. Przecież nie będą siedzieć w szkole podstawowej jak osiągną 20 lat.

Avatar Racibor

28 stycznia 2021, 21:18

ale na koniec i tak zdaje tylko pod koniec roku musiał się nieco namęczyć tak samo jak ten który się bardziej od niego starał

Avatar Tajdeus

Edytowano - 28 stycznia 2021, 21:02

"Zmieniłem szkołę, bo w poprzedniej nauczyciele byli leniwi i nas nie uczyli!"

Avatar Useless_Man

24 stycznia 2021, 10:41

Nie rel, w mojej szkole nauczyciele po prostu przepuścili wystawiając dopuszcszający

Avatar Szepcioszek

24 stycznia 2021, 05:23

Patologiczny uczeń naprawdę:

Avatar Myszkki

24 stycznia 2021, 07:27

@Szepcioszek: Zacna Pandora na profilowym. Widzę, ktoś ma tu gust nie niskich lotów :>

Avatar Szepcioszek

24 stycznia 2021, 10:32

@Myszkki: Dzięki, ale ja to wiem, więc nie musisz mi tego mówić kek

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Crln_7
Dodane przez: Crln_7

Ostry ten sędzia

Nieuczciwa ocena

No to posłuchane

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Tymi się chodzi

Trzeba brać osobną torbę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka