Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Trzeba brać osobną torbę
Pilne
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To by wystarczyło
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 stycznia 2021, 20:00
Ludzki żywot. Od aktualizacji 2.0.1.5 nie da się grać
Odpisz
26 stycznia 2021, 12:04
@orzech39: Co dopiero jak w 2.0.2.0 zadziałali hackerzy i wgrali misję poboczną "Zwalcz SARS-COV-19"
Odpisz
26 stycznia 2021, 12:07
Aktualizacja 2.0.2.1 też jest słaba. Nadal nie wprowadzili lepszych zabezpieczeń i jest więcej haxów, niż wcześniej.
Odpisz
26 stycznia 2021, 12:20
@Koteczek_21: Pie....icie głupoty. Po prostu cała gra jest pay2win, a te małe błędy to żaden problem
Odpisz
26 stycznia 2021, 12:27
ja dalej czekam na zapowiadaną klasę kolonizatora księżyca
Odpisz
26 stycznia 2021, 12:39
@orzech39: Za dużo zachodu. Twoja postać musi być stworzona w dobrym regionie, być wymaxowana i do tego mieć kilka poziomów prestiżu
Odpisz
26 stycznia 2021, 12:41
no ale mogli by dodać. BTW jaką macie klasę?
Odpisz
26 stycznia 2021, 12:44
@orzech39: Gracz
Niby dość nudny wątek główny, ale nie mam ograniczeń klasowych
Odpisz
Edytowano - 26 stycznia 2021, 13:15
Ja mam klasę leniwiec. Niby mają być lepsze staty, ale są w rzeczywistości takie same jak przy przeciętniaku i do tego jest niższa siła i energia. Nie opłacało się brać tej klasy.
Odpisz
Edytowano - 26 stycznia 2021, 13:34
@orzech39: aktualizacja 2.0.1.2 była dla mnie lepsza bo nie jeszcze nie puszczali na głośnikach i inne fajne rzeczy były
Odpisz
26 stycznia 2021, 13:34
@Nikodem8378: ale grafika okropna była
Odpisz
26 stycznia 2021, 13:57
@Nikodem8378: Moim zdaniem aktualizacja 2.0.1.9 była najlepsza. W miarę dużo eventów i było nawet dużo spoko rzeczy.
Odpisz
30 stycznia 2021, 22:20
@Koteczek_21: Aktualizacja 2.0.1.2 miała dużo świetnych misji pobocznych na niskich lvlach i wyższych też, a cutscenki były genialne. Teraz przynajmniej ludzie modują osprzęt z 2.0.1.2 aby działał jak sprzęty dodane od aktualizacji 2.0.1.8
Odpisz
30 stycznia 2021, 22:25
@SdeltaS: słyszeliście o nowym rodzaju przedmiotów?
Odpisz
30 stycznia 2021, 23:17
@orzech39: Nowe itemy? One wychodzą w 2.0.2.1.2 czy w 2.0.2.1.3 ?
Odpisz
30 stycznia 2021, 23:22
@Koteczek_21: chodzi mi o te zapowiadane na 2.2.0.2 tylko że nikt nie wie co to będzie. Ale mi wystarczy jak to nie będą kosmetyczne
Odpisz
31 stycznia 2021, 17:33
@orzech39: Słyszałem, że modderzy dodali broń, którą developerowie okrzyknęli niemożliwą.
BTW ja mam dylemat klasowy bo niezbyt pasuję do normalnej klasy.
Odpisz
31 stycznia 2021, 17:34
@SdeltaS: to znaczy?
Odpisz
31 stycznia 2021, 17:36
@orzech39: https://www.youtube.com/watch?v=xC6J4T_hUKg
Odpisz
31 stycznia 2021, 17:39
@SdeltaS: chodziło mi o to że czemu nie pasujesz do normalnej klasy. A co do linka, to zrobili z materiałów które udostępnili twórcy broń z trylogii którą stworzyli inni gracze. Nie widzę żadnego problemu.
Odpisz
31 stycznia 2021, 17:41
@orzech39: Nie pasuję do leniwca, bo się czuje dziwnie jak nic nie robię, a graczem jestem nie w pełni.
Odpisz
6 marca 2025, 18:51
@orzech39: aktualizacja 2.0.2.5 do dupy
Odpisz
26 stycznia 2021, 16:43
Ten gość chyba nie składał reklamacji w rtv euro agd tam to dopiero komedia
Odpisz
24 stycznia 2021, 16:28
Z żadnym NPC nie idzie się dogadać
Odpisz
26 stycznia 2021, 12:44
@TediousCardGames: Aż mi się przypomniało jak kiedyś tam kupiłam kabel USB.
Większość czasu tam spędziłam na tłumaczenia się z tego, że pomylili model kabla i że nie pasuje mi do telefonu
Odpisz
26 stycznia 2021, 12:45
@BardzoOryginalnaNazwa: załatwianie spraw w Polsce jest jak
Odpisz
26 stycznia 2021, 14:03
@TediousCardGames: Trzymaj kodeks Hamurabiego
Odpisz
26 stycznia 2021, 13:13
solniczka idzie już pólłtora roku
Odpisz
24 stycznia 2021, 17:00
Czuję się tam prawie jak w IKEI, tylko demonów nie da się tam przyzywać.
Odpisz
24 stycznia 2021, 18:35
@Darwidx: I nie ma dzikich wikingów którzy nazywają się tak samo jak model szafy.
Odpisz
26 stycznia 2021, 12:42
@Darwidx: Ale Ikea przynajmniej daje ołówki za darmo
Odpisz
24 stycznia 2021, 17:15
Jakakolwiek gra z multiplayer, bo zawsze znajdzie się ktoś lepszy.
Odpisz
24 stycznia 2021, 16:22
Battletoads
Odpisz
24 stycznia 2021, 16:26
@czlowiekjasiolec: które
Odpisz
24 stycznia 2021, 16:27
@farcia2: to z 1991
Odpisz