Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar TheExpertt

31 stycznia 2021, 08:36

Tak robię

Avatar Tajnyifajny

25 stycznia 2021, 08:58

Bruh
Ja nawet nie mam okazji by coś powiedzieć na lekcji
Bo lizodupce przy kompach jak padnie pytanie 2 0.5 sekundy odpowiedzą

Avatar Bartolinise

25 stycznia 2021, 09:00

@Tajnyifajny: wybacz, ja mam klasę samych idiotów i korzystam z tego, że nie są aktywni, przez co siedzę przez 3/4 lekcji na jeja

Avatar Igor36

25 stycznia 2021, 09:00

@Tajnyifajny: też

Avatar
ddawdad

25 stycznia 2021, 09:03

@Tajnyifajny: Ja często mam okazję coś powiedzieć, ale boję się, że palnę coś głupiego.

Avatar Tajnyifajny

25 stycznia 2021, 09:05

@Tajnyifajny: I jeszcze babka od matmy ma tak cichy mikrofon że ja pie....e. Na maksymalnym podgłośnieniu nadal ledwo ną słychać

Avatar
Konto usunięte

30 stycznia 2021, 20:10

@Tajnyifajny: Tak samo jak u nas

Avatar Tajnyifajny

30 stycznia 2021, 23:07

@Bartolinise: Wybaczam

Avatar BloodyEyes

30 stycznia 2021, 22:52

Mam tak na matmie

Avatar
Konto usunięte

30 stycznia 2021, 22:37

Oh, tak, rel bardzo

Avatar Maly_modelarz15

30 stycznia 2021, 20:45

na historii jestem praktycznie jedyny który odpowiada na jakiekolwiek pytania

Avatar LadyDialga

25 stycznia 2021, 09:30

Ja tak często odpowiadałam za klase że nauczyciele już przestali zwracać na mnie uwage bo "wiedzą że ja wiem" i moge siedzieć na jeja cały dzień

Avatar
Konto usunięte

25 stycznia 2021, 09:16

Przez tego mema przypomniałem sobie o lekcjach

Których nie mam bo mam próbną maturę na którą nie poszedłem ;-;

Avatar Oliwier256

25 stycznia 2021, 09:06

Ja siedzę na jeja

Avatar TediousCardGames

25 stycznia 2021, 09:01

Rel, mogę w tym czasie siedzieć na jeja

Avatar Bartolinise

25 stycznia 2021, 09:03

Avatar TediousCardGames

25 stycznia 2021, 09:03

@Bartolinise: ale tylko na matmie niestety, z innych przedmiotów nic nie ogarniam prawie :(

Avatar Bartolinise

25 stycznia 2021, 09:04

@TediousCardGames: ojoj, to słabiutko, ja akurat mam matme i słucham wypocin tych idiotów z mojej klasy

Avatar starmagedon

25 stycznia 2021, 09:03

Rel. Dlatego staram się być aktywny, kiedy mogę.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Najbardziej realistyczny spośród modów

Ostry ten sędzia

Chciał tylko pomóc

No to posłuchane

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka