Ja na przykład robię memy w tym czasie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Najbardziej realistyczny spośród modów
Ostry ten sędzia
Chciał tylko pomóc
No to posłuchane
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 stycznia 2021, 08:36
Tak robię
Odpisz
25 stycznia 2021, 08:58
Bruh
Ja nawet nie mam okazji by coś powiedzieć na lekcji
Bo lizodupce przy kompach jak padnie pytanie 2 0.5 sekundy odpowiedzą
Odpisz
25 stycznia 2021, 09:00
@Tajnyifajny: wybacz, ja mam klasę samych idiotów i korzystam z tego, że nie są aktywni, przez co siedzę przez 3/4 lekcji na jeja
Odpisz
25 stycznia 2021, 09:00
@Tajnyifajny: też
Odpisz
25 stycznia 2021, 09:03
@Tajnyifajny: Ja często mam okazję coś powiedzieć, ale boję się, że palnę coś głupiego.
Odpisz
25 stycznia 2021, 09:05
@Tajnyifajny: I jeszcze babka od matmy ma tak cichy mikrofon że ja pie....e. Na maksymalnym podgłośnieniu nadal ledwo ną słychać
Odpisz
30 stycznia 2021, 20:10
@Tajnyifajny: Tak samo jak u nas
Odpisz
30 stycznia 2021, 23:07
@Bartolinise: Wybaczam
Odpisz
30 stycznia 2021, 22:52
Mam tak na matmie
Odpisz
30 stycznia 2021, 22:37
Oh, tak, rel bardzo
Odpisz
30 stycznia 2021, 20:45
na historii jestem praktycznie jedyny który odpowiada na jakiekolwiek pytania
Odpisz
25 stycznia 2021, 09:30
Ja tak często odpowiadałam za klase że nauczyciele już przestali zwracać na mnie uwage bo "wiedzą że ja wiem" i moge siedzieć na jeja cały dzień
Odpisz
25 stycznia 2021, 09:16
Przez tego mema przypomniałem sobie o lekcjach
Których nie mam bo mam próbną maturę na którą nie poszedłem ;-;
Odpisz
25 stycznia 2021, 09:06
Ja siedzę na jeja
Odpisz
25 stycznia 2021, 09:01
Rel, mogę w tym czasie siedzieć na jeja
Odpisz
25 stycznia 2021, 09:03
@TediousCardGames:
Odpisz
25 stycznia 2021, 09:03
@Bartolinise: ale tylko na matmie niestety, z innych przedmiotów nic nie ogarniam prawie :(
Odpisz
25 stycznia 2021, 09:04
@TediousCardGames: ojoj, to słabiutko, ja akurat mam matme i słucham wypocin tych idiotów z mojej klasy
Odpisz
25 stycznia 2021, 09:03
Rel. Dlatego staram się być aktywny, kiedy mogę.
Odpisz