Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Tacy to pożyją
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Trzeba brać osobną torbę
Deal życia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 stycznia 2014, 16:41
Też tak bym chciała
Odpisz
4 stycznia 2014, 13:13
@Akara: A mówisz nam to bo? Mamy Cię fotografować? ...
Odpisz
4 stycznia 2014, 13:26
@Ostry0014: Zgadzam się w 100% z tobą. To tekst z serii "domyśl się" oraz "jak będę mieć raka to mój idol opłaci moje leczenie, potem go zarażę i będziemy uprawiać seks w niebie". Daj się 8-latce wyszaleć w internetach.
Odpisz
4 stycznia 2014, 14:51
@Ostry0014: Ostro jej pojechałeś :D
Odpisz
4 stycznia 2014, 17:44
@POLSKAisTHEbest: LOLZ, nie spodziewałam się tylu łapek w dół ;o
Odpisz
Edytowano - 4 stycznia 2014, 19:51
@POLSKAisTHEbest: Nie cierpię komentarzy w stylu "Och powiem, że nikt mnie nie kocha, w Wy zaprzeczajcie" Nigdy nie zaprzeczam, tylko potwierdzam. :D Och i jeszcze "Ostro" I see what you did there xD
Odpisz
4 stycznia 2014, 19:54
@Sir_Snoge: No dobrze, niech ma chwilę blasku.
Odpisz
3 grudnia 2019, 10:23
@Akara: o shit, ile srapek, nie wiem jak to wytrzymujesz, szacun
Odpisz