Jaką macie teraz lekturę?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Frustrujące
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
To by wystarczyło
Znak czasów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 lutego 2021, 14:29
Romeo i Julia
(pierwsza technikum)
Odpisz
1 lutego 2021, 07:33
Omawiam zemstę zaiste
Odpisz
31 stycznia 2021, 13:02
Ja mam opowieść wigilijną
Odpisz
31 stycznia 2021, 11:32
Teraz będziemy mieli "Zemstę" Fredra, w lekturach uzupełniających na początku roku był Wiedźmin ale usunęli w październiku, nie wiem czemu
Odpisz
31 stycznia 2021, 09:49
Przygody mojego starego naj...nego
Odpisz
31 stycznia 2021, 06:08
Balladyna
Odpisz
30 stycznia 2021, 20:58
Latarnik łatwo bo krótkie
Odpisz
31 stycznia 2021, 01:13
@Toxicguy: W przeciwnym wypadku jest ciężko? Przy obszerniejszych lekturach literki zaczynają się mieszać?
Odpisz
30 stycznia 2021, 23:45
Nie-boska komedia
Odpisz
30 stycznia 2021, 23:24
Hobbit
K...a mać do bólu nudne
Odpisz
31 stycznia 2021, 01:12
Weź nie grzesz.
Odpisz
30 stycznia 2021, 23:18
Siedzimy w romantyzmie i skaczemy po mickiewiczu po różnych tytułach np. Romantyczność czy Oda do młodości
Odpisz
30 stycznia 2021, 23:02
Mam "w pustyni i w puszczy" tylko że przerabiam to drugi semestr.
Odpisz
30 stycznia 2021, 22:58
Chyba muszę spytać na grupie klasowej bo nie wiem nawet
Odpisz
30 stycznia 2021, 22:40
Quo Vadis
Odpisz
30 stycznia 2021, 22:12
Lilia Weneda
Odpisz
30 stycznia 2021, 21:43
Kamienie na szaniec, polecam ogółem, według mnie fajna książka
Odpisz