Ktoś musiał się poświęcić...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
To będzie bolało
Niegrzeczny Oskarek
To się nie może nie udać
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 grudnia 2014, 15:37
tez na to czekalam...
Odpisz
3 stycznia 2014, 15:59
U nas nie było świętowania,bo wszyscy w więzieniu byli.
Odpisz
3 stycznia 2014, 16:36
Czyli inaczej mówiąc w pudle :D
Odpisz
3 stycznia 2014, 17:01
@kemot54: *Ba dum tss!*
Odpisz
4 stycznia 2014, 06:15
Bo Hanke zabiliście? HA BUSTED! :D
Odpisz
Edytowano - 4 stycznia 2014, 16:51
@DustyPL: Nie. Byli w więzieniu w Kartonowym Królestwie z mojego wyroku. Przyszli do miasta BEZ KAMUFLAŻU i każdy ich widział. To był jedyny raz,kiedy ONI zgodzili się pomóc za darmo. Dlatego nikt o tym nie słyszał.
Poza tym,Hanka to była moja robota. Moja i tylko moja.
Odpisz
4 stycznia 2014, 17:44
Ale zdradź Kartonie Assassynie.... Co cię zkusiło do popełniena tego czynu?
Odpisz
4 stycznia 2014, 18:47
@DustyPL: Za dużo razy wspominałem... Ale dzięki za nazwanie Assassynem. Jak chcesz - umieszczę twój koment w tych lepszych.
Odpisz
5 stycznia 2014, 00:14
A po prosze ;3 Co się będę szczałki się zgadzać muszą :D
Odpisz
5 stycznia 2014, 01:09
@DustyPL: Nie. Było wpaść wcześniej.
Odpisz
5 stycznia 2014, 03:18
:C
Odpisz
3 stycznia 2014, 22:04
Czekałeś aż zmieni się rok z 20134 na 20143?
Odpisz
3 stycznia 2014, 17:44
heh :P ja nie pamiętam co robiłem na sylwka :(
Odpisz
3 stycznia 2014, 16:27
a ja bylam w szpitalu.
Odpisz
3 stycznia 2014, 16:15
ja robiłem i to i to
Odpisz
3 stycznia 2014, 12:56
A ja nie :3
Odpisz
3 stycznia 2014, 09:42
Że będzie rok 20143
Odpisz
3 stycznia 2014, 08:37
Ja piłem pikolo i oglądałem faile kotów .-.
Odpisz
3 stycznia 2014, 02:21
myślałam, że równo o 0:00 będzie jakiś efektowny gif, dlatego czekałam, a tu nic ;_;
Odpisz
2 stycznia 2014, 20:40
Chciałem to samo wstawić, ja też na to czekałem.
Odpisz
2 stycznia 2014, 19:35
haha ja też :D
Odpisz
2 stycznia 2014, 19:29
Google widać przyciąga bardziej od fajerwerków :D
Odpisz
2 stycznia 2014, 19:08
czyli jesteds po***ny
Odpisz
2 stycznia 2014, 18:52
Ja tam zamiast "świętować" nowy rok wolałam posiedzieć i poczytać książkę.^^'
Odpisz
2 stycznia 2014, 19:01
@Nezumi: myślałem że tylko ja wybrałem takie świętowanie o_o
Odpisz