Masz u nas szacuneczek za to zdanie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
To się nie może nie udać
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Należy się za piękne oczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 stycznia 2021, 16:43
Tłumaczę i objaśniam. Tylko bóg może zabijać demony, więc w doomie jest niby jeden z grzechów głównych, pycha. Ale ja jako chrześcijanin nie widzę w tym nic złego, to tylko gra.
Odpisz
28 lipca 2022, 23:55
@Anonimowygosc: mam tak samo
Odpisz
31 stycznia 2021, 13:58
Jako gracz doom i doom II potwierdzam
Odpisz
31 stycznia 2021, 11:08
Jako katolik się zgadzam. Nie widzę nic złego w strzelaniu do złych potworów przy muzyce elektronicznej
Odpisz
31 stycznia 2021, 12:22
@PykciPykci: i metalowej też
Odpisz
31 stycznia 2021, 11:49
Jako gracz Dooma Eternal i Dooma 3 zatwierdzam osobiście.
Odpisz
31 stycznia 2021, 10:57
Jako gracz potwierdzam.
Odpisz
31 stycznia 2021, 10:34
Ale chrześciajnie i tak uznają to za wytwór Szatana, bo jesteśmy brutalni i tam są demony
Pomimo że w Doomie jesteśmy tymi dobrymi
Odpisz
28 stycznia 2021, 12:20
W Eternalu nie zabija się aniołów?
Odpisz
28 stycznia 2021, 13:28
@Slenderowiec2012: tylko parę a demonów w "piz du"
Odpisz
31 stycznia 2021, 10:08
@Slenderowiec2012: A czym jest demon jak nie upadłym aniołem?
Odpisz
31 stycznia 2021, 10:32
@Slenderowiec2012: Nie anioły, tylko przypadkowych kosmitów którzy je udają.
Odpisz
31 stycznia 2021, 10:31
Prawdziwie chrześcijańską grą jest hiszpańska metroidvania "Blasphemous", w której:
- cały świat jest inspirowany folklorem hiszpańskim i sztuką katolicką
- bohater walczy z zepsutym Kościołem mieczem dosłownie stworzonym z poczucia winy
- ukryte "pozytywne" zakończenie wymaga iście chrześcijańskiego przyjęcia na siebie cudzych win
Kto grał, ten wie ock. Kto nie grał, temu polecam.
Odpisz
31 stycznia 2021, 10:08
Fajen w sumie bo ostatnio dostalem Dooma
Odpisz
28 stycznia 2021, 12:15
Tak samo jak TBOI bo w końcu mordujesz szatana
Odpisz
28 stycznia 2021, 15:56
@Bright32: a po drodze różne wersje samego siebie i własną matkę, oraz opcjonalnie kilka aniołów
Odpisz
28 stycznia 2021, 14:49
Było
Odpisz
28 stycznia 2021, 12:56
Ciekawe co zrobią dżedżaki kiedy zobaczą kto jest Opem
Odpisz
31 stycznia 2021, 10:05
@OwOcomedy: o ja pie*dole
Odpisz
31 stycznia 2021, 10:28
@OwOcomedy: kto jest opem bo się przyzwyczaiłem do aplikacji
Odpisz
31 stycznia 2021, 10:34
ostatni sith
Odpisz
28 stycznia 2021, 12:13
akurat to prawda w sumie
Odpisz