Nieszczęśliwa prawda jest taka
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Dwa oblicza
Pozdrawiam świetliki
Najbardziej realistyczny spośród modów
Były nóżki, nie ma nóżek
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 lutego 2015, 10:38
Nie będę narzekać :P.
Odpisz
6 stycznia 2014, 13:53
Jak dla mnie to jest ok.
Odpisz
6 stycznia 2014, 12:55
chozi o to ze psy sa slodkie a my nie
Odpisz
6 stycznia 2014, 11:31
Mnie tam nie przeszkadza.
Odpisz
Edytowano - 6 stycznia 2014, 11:18
Jest to zupełnie inny rodzaj piękna.Takich rzeczy nie bierze się pod jedną grupę.To jakbyś miał wybierać co lepsze słodkie ciasto czy pizza,która nie jest słodka,ale też ci smakuje.
Odpisz
2 stycznia 2014, 19:16
Było z tym samym przesłaniem
Odpisz
2 stycznia 2014, 19:28
@Jejowicz: ups nie wiedziałem
Odpisz
6 stycznia 2014, 10:43
@MrocznyWilk: Ale i tak się liczy
Odpisz