Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Najbardziej realistyczny spośród modów
Totalnie
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Znak czasów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 stycznia 2009, 22:13
tse he he he no fajne może być 5
Odpisz
2 stycznia 2022, 13:00
@Zangetsu: Alucard Zangetsu ciekawe połączenie.
Odpisz
23 kwietnia 2021, 22:37
Świetne.
Odpisz
6 lipca 2014, 20:49
"za**bi**te"
Odpisz
29 lipca 2009, 14:12
To moja droga xD
Sam pisałem :P
Odpisz
11 maja 2008, 09:09
ani ja
Odpisz
11 marca 2008, 13:41
Jakoś nie leżę na ziemi i nie zwijam się ze śmiechu o.O 1/5
Odpisz
19 lutego 2008, 16:01
3/5 W polsce na prawde mogą być niezłe koleiny :D
Odpisz
19 lutego 2008, 16:00
AUTOSTRADA?! Pogibało cię? Ty się przyjżyj uważniej! przecież to wiejska droga, nawet auta nie widać!
Odpisz
14 lutego 2008, 13:14
czy gdzie??
Odpisz
14 lutego 2008, 13:11
to zdjęcie zrobiono na polskiej autostradzie????????????
Odpisz
13 lutego 2008, 15:27
popieram łataja i łataja a efektow nie widac ???
Odpisz
8 lutego 2008, 10:41
2/5 :/ SLABE!.At tak poza tym to niech mi ktos powie jak sie dodaje avatar prosze!!!! :D
Odpisz
6 lutego 2008, 10:59
5 fajowe
Ja kiedś widziałam napis:
piesi a ktoś wpisał "r" i wyszło piersi :P
Odpisz
5 lutego 2008, 18:24
zgadzam sie z michalem mwr
Odpisz
5 lutego 2008, 14:24
Co w tym śmiesznego? Mało to w Polsce pomazanych znaków? Daję 2
Odpisz