"lekko się spóźniłem, ale chyba mi wybaczycie"
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Młodzi gniewni
Szybki jak błyskawica
Równi i równiejsi
Pilne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 kwietnia 2021, 23:06
U mnie jest taki nauczyciel co się spóźnia 20 minut i mówi że przez przypadek
Odpisz
2 lutego 2021, 11:51
prawdziwa historia
Odpisz
1 lutego 2021, 09:36
to pierwsze zdjęcie przedstawia mnie kiedy podwyższają podatki
Odpisz
31 stycznia 2021, 18:20
U mnie się spóźnił i 50 minut... Gdy mamy 45 minutowe lekcje
Odpisz
29 stycznia 2021, 11:19
Wczoraj lekarz spóźnił się godzinę na badanie mojego taty, bo był sobie zamówić pizze.
Odpisz
29 stycznia 2021, 12:44
@jacek1s: Ale ten lekarz musi być gruby
Odpisz
29 stycznia 2021, 14:10
@Glonk: Jest szczupły i młody
Odpisz
31 stycznia 2021, 18:12
@jacek1s: U nas lekcje trwają tylko 30 minut
Odpisz
31 stycznia 2021, 17:56
Oh, to jest tak prawdziwe.
Niemal codziennie tak u mnie jest
Odpisz
29 stycznia 2021, 11:52
Miałem tak dosłownie wczoraj, nauczyciel nie przychodził na e lekcje już 30 minut więc wyszlem ze spotkania, 10 min później sprawdziłem dla pewności i zgadnijcie naglw był i oczywiście dostałem spóźnienie
Odpisz
29 stycznia 2021, 10:52
I w związku z tym możemy zrobić teraz lekcję trochę dłuższą, na pewno nie macie nic przeciwko
Odpisz
29 stycznia 2021, 10:53
@TediousCardGames: Właśnie na lekcji jestem i Pani to mówi.
Odpisz
29 stycznia 2021, 10:54
@Godylos5: słabo, trzymajcie się jakoś tam
Odpisz
29 stycznia 2021, 10:55
@TediousCardGames: Jakoś żyjemy
Odpisz
29 stycznia 2021, 11:08
@TediousCardGames:
Chciałbym mieć Bites Za Dusto z JoJo tylko po to, żeby cofnąć czas i dać twój komentarz jako tytuł
Odpisz
29 stycznia 2021, 11:10
@Pabeu: ten, który dałeś też jest w porządku moim zdaniem
Odpisz
29 stycznia 2021, 11:01
U nas mamy takiego nauczyciela że gdy kogoś wywali z lekcji to go nie wpuszcza bo mówi że trzeba było się nie spóźniać
Odpisz
29 stycznia 2021, 10:57
Cieszę się że to już za mną.
Odpisz
29 stycznia 2021, 10:57
U nas z biologi to daje spuźnie po minucie, bo "to trzeba się łączyć wcześniej". Tylko że pani zrobiła ze wcześniej się nie da połączyć.
Odpisz
29 stycznia 2021, 10:53
U mnie nauczyciele mają wywalone na to czy ktoś się spóźnia czy nie, ich jedyną reakcję jest "Aha, ok".
Odpisz
Edytowano - 29 stycznia 2021, 10:53
Przed świętami poprawiałem sprawdzian z geografii po lekcjach i Pani spóźniła się na lekcję online 40 minut, bo piekła piernika.
Odpisz