Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Phi!
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Można, tylko trzeba wstawać rano
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 sierpnia 2024, 15:00
Parowki bogiem
Tunele nałogiem
Pstrąg w czekoladzie to podstawa
A memy to zabawa
Odpisz
29 stycznia 2021, 13:54
Bożydar nie prosił o niewstawianie szkieletów tylko mówił że wszystko z umiarem jest git przecież
Odpisz
29 stycznia 2021, 13:55
Co nie? Antos potwierdzi
Odpisz
29 stycznia 2021, 14:01
Antoś nie potwierdzi, ale jejapl może chyba.
Tak wiem 4K.
Odpisz
4 lutego 2021, 20:04
czy za danie strzałki w dół pod komentarzem jejapl jest ban?
Odpisz
Edytowano - 4 lutego 2021, 20:05
@hilfepomocyhelp: jeja.pl to nie korea
Odpisz
4 lutego 2021, 20:08
@hilfepomocyhelp: ja dałem przypadkiem i jeszcze żyję
Odpisz
4 lutego 2021, 20:12
mocium panie
Odpisz
21 marca 2022, 18:10
@hilfepomocyhelp: No i patrz. Ten co dał w dół nie żyje.
Odpisz
1 stycznia 2023, 19:29
R.I.P.
Odpisz
12 czerwca 2021, 22:12
Odpisz
8 lutego 2021, 11:48
szkielet: *jest na memie*
jejaki: o k...4!!!111!1!
Odpisz
8 lutego 2021, 11:27
Jakim cudem szkielet na głównej? I to tak OP bana nie dostał?
Odpisz
29 stycznia 2021, 16:13
Plis ludzie dajcie strzałki w górę , żeby mem przeszedł na główną.
Odpisz
5 lutego 2021, 07:38
@lady_pank: Krem?
Odpisz
6 lutego 2021, 09:09
@lady_pank: To nie od ocen zależy czy przejdzie czy nie, tylko od admina.
Odpisz
6 lutego 2021, 09:43
@starmagedon: acha,ok ,bo ja myslalem inaczej
Odpisz
6 lutego 2021, 09:57
@lady_pank: Jejacy mogą najwyżej zrobić 0-4, ale mem może mieć więcej wdółgłosów niż wgóregłosów i przejść. I nie żebraj o głosy.
Odpisz
4 lutego 2021, 23:56
fajno
Odpisz
4 lutego 2021, 23:56
o ,jest na glownej.
Odpisz
4 lutego 2021, 22:57
...Jeden taki obrazek wystarczy.
Jeden taki obrazek:
Odpisz
4 lutego 2021, 21:25
Jak szkielety są lepsze od tutejszych memów
Odpisz
4 lutego 2021, 21:24
Dlatego bożydar to bezbek
Odpisz
4 lutego 2021, 20:51
Jeszcze brakowało żeby szkielet się zesrał na tory
Odpisz
4 lutego 2021, 20:19
A gdzie łuk
Odpisz
4 lutego 2021, 20:03
Admin banuj za spam
Odpisz
31 stycznia 2021, 22:42
pliss dajcie strzałki w górę!
Odpisz
4 lutego 2021, 23:00
@lady_pank: trzymaj
Odpisz