Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

2 lutego 2021, 20:35

Jakie były wasze najbardziej kreatywne stroje na karnawał?

Avatar Obrus

2 lutego 2021, 20:46

Założyłem pudło na głowę i byłem robotem

Avatar mikowskyy

2 lutego 2021, 21:56

w 8 klasie przebrałem się za kierownika budowy, jeden mój ziomeczek za geodete a inny za operatora dźwigu

Avatar Maly_modelarz15

2 lutego 2021, 21:58

pirat, 2. klasa, nawet udało mi się zabrać do szkoły atrapę czarnoprochowca bo fajnie pasowała w secik

Avatar
Konto usunięte

2 lutego 2021, 22:49

@Maly_modelarz15: Ja raz się przebrałem za mleko

Avatar
Konto usunięte

2 lutego 2021, 23:05

serio

Avatar rozwalgo

3 lutego 2021, 00:44

Zrobiłem z filcu hełm hoplity i byłem Aresem

Avatar Orzechowy

3 lutego 2021, 10:10

Ja kiedyś wszedłem na bal przebierańców przebrany za samego siebie.

Avatar
Konto usunięte

3 lutego 2021, 10:24

@Orzechowy: szczerze, mało oryginalne

Avatar Orzechowy

6 lutego 2021, 14:33

Ja chciałem tylko zobaczyć co tam jest, a te ,,przebranie'' wymiśliłem tylko po to żeby nauczyciel co nie chciał mnie wpuścić ze względu na brak kostiumu się odczepił.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 6 lutego 2021, 20:57

@Orzechowy: ok. U mnie karnawał odbywał się w dzień zajęć lekcyjnych jak i po nich, i jak co roku wiele mówiło że przebrali się za siebie, aby znaleźć głupią wymówkę na brak nieobowiązkowego przebrania.

Avatar Zielona_Jaszczurka

3 lutego 2021, 08:31

Mój kolega się za spongeboba przebrał

Avatar
Konto usunięte

2 lutego 2021, 20:57

Nieprzerobiony szablon też by pasował.

Avatar Memesze

Edytowano - 2 lutego 2021, 20:36

A gdzie już legendarny kostium policjanta?

Avatar
Konto usunięte

2 lutego 2021, 20:35

ja to ten piąty

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

2 lutego 2021, 20:23

U mnie Szkolnych Karnawałów nie było :c
Znaczy się co roku w ojej podstawówce była organizowana dyskoteka (o nazwie "Choinka") gdzie się przebierało, ale z nieznanych przyczyn jak byłam w drugiej czy tam trzeciej klasie zrezygnowali z tego

Avatar Melonik3000

30 stycznia 2021, 15:52

Rhino, Vulture, Electro i Green Goblin

Avatar NesquikBoi

30 stycznia 2021, 15:55

@Melonik3000: :00000 nie wiedzialem

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie idź!

Młodzi gniewni

Powodzenia

Trzeba brać osobną torbę

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Nie znoszę kleszczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka