Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kroljanjulian

8 sierpnia 2015, 00:35

Mam wrażenie,że te dzieci tak będą tam siedzieć cały dzień,bo kierowcy nie ma.

Avatar Piotr99

Edytowano - 7 stycznia 2014, 15:57

Sloro to szkolny autobus, to co tam robi napis Microsoft?

Avatar SNIKERSS

7 stycznia 2014, 17:19

@Piotr99: Autobus zbudowany specjalnie do informatyki ;p A microsoft to pewnie sponsor ;d

Avatar marek136

7 stycznia 2014, 16:12

a na Etiopi pudło kartonu z napisem to moja PRO-bryka :)

Avatar bylejakbylegdzie

3 stycznia 2014, 13:47

a w polsce to w ogóle nie ma

Avatar biaymurzyn

7 stycznia 2014, 15:54

@bylejakbylegdzie: Oczywiście że są! Ja np. wracałem szkolnym autobusem w piątek z uwaga: NOWYM KIEROWCĄ (dzięwiątym od września) i wje*aliśmy się do rowu xD

Avatar FD_God

7 stycznia 2014, 15:53

Nie widzieliśmy jeszcze wnętrza Pakistańskiego.

Avatar maksimon

7 stycznia 2014, 15:06

Nie rozumiem na kij w autobusach komputery?

Avatar bylejakbylegdzie

7 stycznia 2014, 15:14

@maksimon: bo tablet jest zbyt mainstreamowy

Avatar majki909

7 stycznia 2014, 14:43

Ha Windowsa vista na kompach mają BIEDA

Avatar
Rudy_Kruliczek

Edytowano - 7 stycznia 2014, 15:01

@majki909: Etam. Do Japonii!!!! ^.^

Avatar Neronixu

7 stycznia 2014, 15:48

@majki909: Jaka Vista? Przyjrzyj się dokładnie, przecież tam jest wszędzie Windows XP -_-

Avatar majki909

7 stycznia 2014, 16:28

@Neronixu: Spójrz na pasek zadań niby nic ale napis start ma zaokrąglenie visty sie nie miało to sie nie wie co?

Avatar
Konto usunięte

7 stycznia 2014, 16:56

@majki909: Windows XP. Tam nie ma żadnego zaokrąglenia. Po za tym, na 3 obrazku widać podczas ładowania znaczek windowsa, oraz napis "Windows XP".

Avatar bylejakbylegdzie

7 stycznia 2014, 17:02

@majki909: to xp a nie vista bo vista bardziej jak 7 wygląda

Avatar majki909

7 stycznia 2014, 17:10

Tak naprawdę miałem napisać że to był xp ale wiem że zestawienie słów bieda i Xp doprowadzi do Bólu dupy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Frustrujące

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Nie są aż takie pyszne

Rel

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka