Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Frustrujące
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Nie są aż takie pyszne
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 sierpnia 2015, 00:35
Mam wrażenie,że te dzieci tak będą tam siedzieć cały dzień,bo kierowcy nie ma.
Odpisz
Edytowano - 7 stycznia 2014, 15:57
Sloro to szkolny autobus, to co tam robi napis Microsoft?
Odpisz
7 stycznia 2014, 17:19
@Piotr99: Autobus zbudowany specjalnie do informatyki ;p A microsoft to pewnie sponsor ;d
Odpisz
7 stycznia 2014, 16:12
a na Etiopi pudło kartonu z napisem to moja PRO-bryka :)
Odpisz
3 stycznia 2014, 13:47
a w polsce to w ogóle nie ma
Odpisz
7 stycznia 2014, 15:54
@bylejakbylegdzie: Oczywiście że są! Ja np. wracałem szkolnym autobusem w piątek z uwaga: NOWYM KIEROWCĄ (dzięwiątym od września) i wje*aliśmy się do rowu xD
Odpisz
7 stycznia 2014, 15:53
Nie widzieliśmy jeszcze wnętrza Pakistańskiego.
Odpisz
7 stycznia 2014, 15:06
Nie rozumiem na kij w autobusach komputery?
Odpisz
7 stycznia 2014, 15:14
@maksimon: bo tablet jest zbyt mainstreamowy
Odpisz
7 stycznia 2014, 14:43
Ha Windowsa vista na kompach mają BIEDA
Odpisz
Edytowano - 7 stycznia 2014, 15:01
@majki909: Etam. Do Japonii!!!! ^.^
Odpisz
7 stycznia 2014, 15:48
@majki909: Jaka Vista? Przyjrzyj się dokładnie, przecież tam jest wszędzie Windows XP -_-
Odpisz
7 stycznia 2014, 16:28
@Neronixu: Spójrz na pasek zadań niby nic ale napis start ma zaokrąglenie visty sie nie miało to sie nie wie co?
Odpisz
7 stycznia 2014, 16:56
@majki909: Windows XP. Tam nie ma żadnego zaokrąglenia. Po za tym, na 3 obrazku widać podczas ładowania znaczek windowsa, oraz napis "Windows XP".
Odpisz
7 stycznia 2014, 17:02
@majki909: to xp a nie vista bo vista bardziej jak 7 wygląda
Odpisz
7 stycznia 2014, 17:10
Tak naprawdę miałem napisać że to był xp ale wiem że zestawienie słów bieda i Xp doprowadzi do Bólu dupy
Odpisz