Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Ostry ten sędzia
Były nóżki, nie ma nóżek
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Frustrujące
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 lutego 2021, 14:06
...kiedy dostanę k...icy po zrobieniu 3000 pączków!!!
Odpisz
26 lutego 2021, 14:46
@Dead_Pozii: 6k
Odpisz
1 marca 2021, 21:08
@DHF1232: współczuje
Odpisz
18 lutego 2021, 11:43
Jako cukiernik powiem ze nikt się nie cieszy
Odpisz
18 lutego 2021, 11:38
ta i praca w nocy nic lepszego w mojim zyciu nie było
Odpisz
18 lutego 2021, 09:46
Boże po 17 dniach dopiero weszło na główną
Odpisz
18 lutego 2021, 10:39
@Damond: mogło być gorzej
Odpisz
18 lutego 2021, 08:46
Dzisiaj jest dzień
Odpisz
18 lutego 2021, 09:07
@adsjds: który dał nam pan !
Odpisz
18 lutego 2021, 09:08
@Darwidx: mówisz o Panu Mietku z dzielni?
Odpisz
18 lutego 2021, 08:03
Dopiero przeszło? Wow
Odpisz
18 lutego 2021, 08:22
@Oliwier256: Admin to ma refleks.
Odpisz
18 lutego 2021, 08:23
mój mem wrzucony 9 lutego przeszedł wczoraj więc tak, ma refleks
Odpisz
18 lutego 2021, 08:12
Cukiernicy po wynalezieniu Tłustego Czwartku są jak:
Odpisz
16 lutego 2021, 12:55
to jest ta legendarna ostatnia stronA POCZEKALNI?
Odpisz
16 lutego 2021, 21:45
@KubaPatykPL: Tak. Nie wygląda zbyt imponująco, czyż nie?
Odpisz
17 lutego 2021, 16:21
@makapakajekurczaka: prawda. Na głównej to było na samym dole góry lodowej. Pod dark webem a nawet pod drugą stroną wyszukiwań gulgula (gugla)
Odpisz
Edytowano - 1 lutego 2021, 11:20
Jak znam życie będzie znowu tona starych memów o tłustym czwartku jak ten z Tonym
Odpisz
1 lutego 2021, 11:03
Ja będę smażyć pączki
Odpisz
1 lutego 2021, 10:48
Cukiernicy w tłusty czwartek :
Odpisz
1 lutego 2021, 10:46
Fat Wendsday jest 11 lutego jakby co
Odpisz
1 lutego 2021, 10:40
u mnie są takie zajebiste pączki w okolicy za 0,99 zł
szkoda, że są tylko od poniedziałku do piątku
Odpisz
1 lutego 2021, 10:42
@Bartolinise: skoro i tak są w lekcje, to chyba nie ma zbyt dużego problemu nie?
Odpisz
1 lutego 2021, 10:43
rano dziś kupiłem 12
Odpisz
1 lutego 2021, 10:44
@Bartolinise: 12 zyla na poczki wydałeś? Kurna burżuju
Odpisz
1 lutego 2021, 10:45
zostałem powołany, by iść kupić
Odpisz
1 lutego 2021, 10:42
Jakoś tak mi się skojarzyło że mam w klasie Artura, na którego mówią Tłusty Artek xd
Odpisz
1 lutego 2021, 10:39
kiedy czwartek
Odpisz
1 lutego 2021, 10:40
przed piątkiem
Odpisz
1 lutego 2021, 10:42
@Mroczny_piewca_apokalipsy:
Odpisz