Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Fajnie że odpowiedzieli
Młodzi gniewni
Niegrzeczny Oskarek
Północne Węgry
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 lutego 2021, 14:39
Jedyna opcja obrony to zmieniłem zeszyt
Odpisz
7 lutego 2021, 14:40
@zero0: MATKA MI DO PIECA WRZUCIŁA JAK BYŁEM NA DWORZE
Odpisz
7 lutego 2021, 18:05
@zero0: Znasz jeszcze jakieś inne?
Odpisz
7 lutego 2021, 19:36
@Maruska: spal zeszyt, zgub, zacznij pisać notatki lub jak masz już prawie wykorzystany zeszyt wytnij tę ostatnie kartki
Odpisz
7 lutego 2021, 15:50
J
Odpisz
7 lutego 2021, 15:33
Całe szczęście, że 4/5 notatek mam uzupełnione. Reszty nie mam głównie przez to, że administracja, niektórych serwerów discord (gdzie jestem) zwoływała zebrania w czasie lekcji.
Odpisz
7 lutego 2021, 14:15
NIE BYŁO MNIE TAM SPAŁEM
Odpisz
7 lutego 2021, 14:42
@hilfepomocyhelp: ale krzyczysz
Odpisz
7 lutego 2021, 14:45
@ZSRRBall: przepraszam
Odpisz
7 lutego 2021, 15:06
@hilfepomocyhelp: nie chciałem
Odpisz
7 lutego 2021, 15:07
@hilfepomocyhelp: ja już więcej nie będę
Odpisz
1 lutego 2021, 13:02
Ogólnie, będe miał prze**bane jeśli wrócimy do szkoły, nie mam połowy notatek, w sumie sam nwm czy udało by mi sie to wszystko nadrobić.
Odpisz
7 lutego 2021, 14:26
@dawid51: ja nie mam praktycznie żadnych xD
Odpisz
Edytowano - 7 lutego 2021, 14:06
Nam polonistce co wysyła po zajęciach notatki (żebyśmy albo wydrukowali albo przepisali jak na lekcji nie zdążyliśmy.)
A raczej wysyłała bo odkąd skończyła się przerwa zimowa żadnej notatki by klasa sobie miałam nie wrzuciła
Odpisz