Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Dwa oblicza
Nieuczciwa ocena
Nigdy na to nie wpadną
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 września 2017, 21:02
Słabo Polskę widać :/
Odpisz
10 stycznia 2014, 18:08
widać fajerwerki w moim mieście chyba
Odpisz
3 stycznia 2014, 20:16
cimno w Polsce...
Odpisz
3 stycznia 2014, 22:06
@vulpix: Wydaje mi się, że w Polsce ognie sztuczne z roku na rok są coraz słabsze. To przez ten cały kryzys..
Odpisz
3 stycznia 2014, 22:07
@vulpix: Bo do 00 w wielkiej brytanii i francji, w polsce jest 23
Odpisz
4 stycznia 2014, 17:13
@Mika444: Jeśli w Polsce i FRANCJI jest 23 to w Wielkiej Brytanii jest 22.
Odpisz
4 stycznia 2014, 17:55
@silient: Rzeczywiście, przepraszam za błąd
Odpisz
3 stycznia 2014, 20:17
Według jakiego to jest czasu? Przecież Europa leży w kilku strefach czasowych. Więc nie wszędzie jest północ. ;)
Odpisz
3 stycznia 2014, 20:28
@barrttek: Może to jest kilka zdjęć złożonych na jedno albo zdjęcie było robione przez długi czas
Odpisz
Edytowano - 3 stycznia 2014, 20:29
@barrttek: Wątpię pewnie pod czas Polski
Odpisz
4 stycznia 2014, 08:38
@Ortografia: Nie, zdjęcia sklejane. Widać przecież fajerwerki i z Moskwy i z Londynu, a oddalone są one o 2 lub 3 godziny.
Odpisz
4 stycznia 2014, 12:15
@shark2199: Mi się zdaje, że to raczej czas Polski, bo w naszej strefie czasowej jest najjaśniej.
Odpisz
4 stycznia 2014, 12:23
@barrttek: U nas od samego rana strzelali więc to możliwe że u sąsiadów polski też.
Odpisz
3 stycznia 2014, 20:51
Nope, to zwykły widok nocą (zdjęcie sklejane, kilka stref czasowych)
Odpisz
3 stycznia 2014, 22:03
właśnie tez sobie o tym pomyślałam. To by było niemożliwe.
Odpisz
3 stycznia 2014, 21:31
Znajdź na tej mapie ***a
Odpisz
3 stycznia 2014, 20:06
Patrzcie, w Arabii Saudyjskiej chyba coś wysadzili!
Odpisz
3 stycznia 2014, 20:14
@Aracz: Gdzie ty tam masz arabię sausyjską kretynie ?
Odpisz
3 stycznia 2014, 20:35
No właśnie :P
Odpisz
3 stycznia 2014, 20:35
@Aracz: To podbili już Izrael?
Odpisz