Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Chciał tylko pomóc
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ostry ten sędzia
Ładne rzeczy
Co za przypadek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 lutego 2021, 12:38
Mem: Już niedługo nadejdzie globalne ocieplenie.
Tymczasem u mnie: GlObAlNe OcHłOdZeNiE
Wy też tak macie?
Odpisz
6 lutego 2021, 23:08
Co, dupka piecze że nawet nie ma 18 lat a już osiągnęła w życiu więcej niż my wszyscy razem wzięci?
Odpisz
6 lutego 2021, 23:17
@Memesze: tylko troche
Odpisz
Edytowano - 7 lutego 2021, 19:08
@Memesze: lepiej poczytaj sobie o całej otoczce jej działań ,,pro ekologicznych". Niby zgrywa przed kamerami super eko girl ale poza nimi jest tak samo pro eko jak większość Polaków. Pozdrawiam
Odpisz
8 lutego 2021, 22:32
@Memesze: Jestem przekonany o tym, że rodzina smieszka777 osiągnęła więcej od Grety.
Odpisz
6 lutego 2021, 22:26
O tak, niech przyjdzie bo mam dosyć odśnierzania 2 razy dziennie podwórka
Odpisz
7 lutego 2021, 09:00
@Errror_Sans: pomyśl o cyklu natury i pustynnieniu terenów w praktycznie każdym kraju.
Odpisz
7 lutego 2021, 15:54
Sahara powiększa się rocznie z tego co pamiętam o 50 km, czy tam metrów.
Odpisz
7 lutego 2021, 15:56
No właśnie
Odpisz
7 lutego 2021, 13:24
jedyna dobra rzecz jaką ta dziewczyna powiedziała
Odpisz
7 lutego 2021, 09:03
Tylko ze jak za kilka lat znowu bedzie jak twraz, to bedziemy mogli wszedzie morsowac
Ewentualnie na ulicy
Odpisz
1 lutego 2021, 21:31
Skoro zakończy to jedną z narcystycznych mód to przynajmniej ma to jakieś pozytywy.
Odpisz
6 lutego 2021, 22:45
@Darwidx: czemu narcystycznych?
Odpisz
7 lutego 2021, 08:26
@Oliwier256: morsowałem
Odpisz
Edytowano - 6 lutego 2021, 23:50
Kocham memy z Gretą <3
Odpisz
7 lutego 2021, 09:35
@torelq: 8 jejaków twierdzi, że nie kochasz
Odpisz
7 lutego 2021, 11:34
@AmiArmi: już 13
Odpisz
8 lutego 2021, 18:29
@torelq: Ja też kocham Gretę i również doceniam jej wkład w walkę z globalnym ociepleniem <3
Odpisz
6 lutego 2021, 23:41
Przeciez juz jest xddddd
Odpisz
7 lutego 2021, 16:11
@ZSRRBall: Jeśli chodzi o globalne ocieplenie to nie jest w takiej skali jak szacują.
Odpisz
7 lutego 2021, 16:15
ale jest xd
Odpisz
7 lutego 2021, 16:24
@ZSRRBall: To co jest to cisza przed burzą.
Odpisz
7 lutego 2021, 16:27
no tak tak ale i tak jest juz cos
Odpisz
6 lutego 2021, 23:17
Morsowałem
Odpisz
6 lutego 2021, 23:01
morsowałem
Odpisz
6 lutego 2021, 22:23
aliexpress usilnie próbuje mi wcisnąć wiadro do morsowania, czym by to nie było
Odpisz
6 lutego 2021, 22:42
@Krzyniu: Z wiadrem można robić o wiele więcej ciekawych rzeczy
Odpisz
6 lutego 2021, 22:36
I nagle globalne ocieplanie nie wydaje się takie zle
Odpisz
6 lutego 2021, 21:38
HOW DARE YOU MORSOWAĆ?
Odpisz
6 lutego 2021, 21:29
wtedy życie straci sens i wszyscy umrą
Odpisz
1 lutego 2021, 21:31
W sumie jak bardzo szybko wy produkujemy zanieczyszczenia to słońce nie będzie dochodziło do ziemi i nastąpi globalne oziębniecie
Odpisz
Edytowano - 2 lutego 2021, 00:04
@Jejathebest: No tak to działa, globalne ocieplenie może też przynosić wahanie temperatury, a to stworzy efekt motyla, brak zimnego lub ciepłego prądu przez GO może spowodować zupełnie inny klimat na drugim kontynencie, klimat jest kształtowany przez wiele czynników, bez jednego z nich reszta może się posypać i tak w Grecji +30 a Hiszpanii -20 ¯\_(ツ)_/¯
Odpisz
Edytowano - 6 lutego 2021, 21:14
@Jejathebest: No nie, bo to słońce przechodzi przez tę warstwę zanieczyszczenia. To tak jak ze szklarnią. Promienie słoneczne przechodzą przez atmosferę, ale te co się odbijają od ziemi już nie przebijają się z powrotem w kosmos tylko pozostają pod atmosferą. Im bardziej atmosfera jest zanieczyszczona gazami cieplarnianymi, tym więcej energii pozostaje na Ziemi i tym się robi goręcej. Dlatego często efekt cieplarniany jest też właśnie nazywany efektem szklarniowym, a gazy cieplarniane są po angielsku nazywane greenhouse gases.
edit: chyba że jesteś superzłoczyńcą i miałeś na myśli zanieczyszczenia z wojny nuklearnej, które sprawią, że do atmosfery trafi radioaktywny pył i sadze, które sprawią, że na Ziemi zapanuje wieczna zima nuklearna. To wtedy się zgadzam
Odpisz
6 lutego 2021, 21:24
@Jejathebest: Nanook 75% tyle w temacie
Odpisz