Ale to jest bardzo zrozumiałe posunięcie ! Księżniczkę to każdy może posunąć, a smoczyce (bądź innego gada WHATEVER) ? Ja bym też spróbował ale niestety to tylko legendy 3:
Jeśli już to malutka. Chyba widać. Poza tym ten obrazek widać przynajmniej 3 dni tkwił w mitycznej kolejce do dodania, bo ja dodałem identyczny przed 2 dniami z górą
Komentarze
Odśwież23 stycznia 2022, 14:21
Malutki?
Odpisz
24 lutego 2018, 16:19
co ja tu w losowych znalazłem ✳_✳
Odpisz
24 marca 2018, 13:38
@massesd: co za zbieg okolicznosci
Odpisz
6 sierpnia 2018, 23:54
@massesd: lol
Odpisz
4 listopada 2018, 15:47
@SongMan: lol
Odpisz
19 grudnia 2018, 15:49
@Stefan1Skellen: lol
Odpisz
17 stycznia 2019, 02:15
@RayGuy_Player: No witam. Mogę dołączyć?
Odpisz
17 stycznia 2019, 08:15
@Najlepszy_Diler: zapraszamy
Odpisz
17 stycznia 2019, 12:48
@RayGuy_Player: Nice
Odpisz
22 stycznia 2020, 10:44
@Najlepszy_Diler: lmao
Odpisz
28 września 2020, 07:12
@ResiaPL: lmfao
Odpisz
6 stycznia 2014, 00:44
Ale to jest bardzo zrozumiałe posunięcie ! Księżniczkę to każdy może posunąć, a smoczyce (bądź innego gada WHATEVER) ? Ja bym też spróbował ale niestety to tylko legendy 3:
Odpisz
4 sierpnia 2014, 16:42
@Mnich1: wtf. Odbiło ci?
Odpisz
4 sierpnia 2014, 16:54
Hehehehehe. Nie.
Odpisz
4 sierpnia 2014, 19:15
@Mnich1: zaczynam myśleć że jesteś zoofilem
Odpisz
4 sierpnia 2014, 19:17
@Mnich1: itp. to jest Aragonianin połączenie smoka z krokodylem czy czymś w tym rodzaju
Odpisz
4 sierpnia 2014, 21:44
Czyli to nie jest zwierzę tylko rasa Aragonianin, można posuwać do woli.
Odpisz
10 stycznia 2015, 15:31
@Mnich1: Osiołek ze shreka ;-;
Odpisz
10 stycznia 2015, 15:41
@Rander: Nie odkopuj!
Odpisz
8 lipca 2017, 04:07
@moonbeam: i co z tym teraz zrobisz?
Odpisz
9 lipca 2017, 23:28
@Rander: Ies.
Odpisz
10 lipca 2017, 01:29
@Mnich1: Jak to mnich.
Odpisz
13 lipca 2017, 17:22
@Rander: 3:
Odpisz
13 lipca 2017, 21:26
@Mnich1: :3
Odpisz
14 stycznia 2018, 23:34
@Rander: Ja osobiście bym orżnął smoka, w jakimkolwiek kontekście.
Odpisz
15 stycznia 2018, 01:43
@XDgierman: Życzę powodzenia w spełnianiu się.
Odpisz
18 stycznia 2018, 05:01
@XDgierman: Każdy ma jakieś marzenia.
Odpisz
5 stycznia 2014, 21:05
I tak powinno być.
Odpisz
4 stycznia 2014, 21:15
Zacne dupsko smoka.
Odpisz
Edytowano - 5 stycznia 2014, 11:28
To chyba nie jest smok lecz "argonianin".
Odpisz
5 stycznia 2014, 11:32
@Slenderowiec2012: Bardzo możliwe, ale kształty sie nie zgadzają; co najwyzej argonianinka c:
Odpisz
Edytowano - 4 stycznia 2014, 20:33
Jaki faajnyyy *.*
Odpisz
4 stycznia 2014, 19:32
jak dla mnie 1 klasa ;)
Odpisz
4 stycznia 2014, 19:26
Czytajcie a nie poprawiajcie
Odpisz
4 stycznia 2014, 19:15
Jeśli już to malutka. Chyba widać. Poza tym ten obrazek widać przynajmniej 3 dni tkwił w mitycznej kolejce do dodania, bo ja dodałem identyczny przed 2 dniami z górą
Odpisz
4 stycznia 2014, 19:38
@Jejowicz: To chyba ten smok mówił do tego rycerza.. przynajmniej tak myślę.
Odpisz
Edytowano - 4 stycznia 2014, 19:39
@Jejowicz: Jest dobrze napisane, bo rycerz mówi do smoka, który nie widać, że jest płci żeńskiej
Odpisz
4 stycznia 2014, 21:19
@mojlogin: Widać, ona ma coś w rodzaju prymitywnego biustonosza.
Odpisz
5 stycznia 2014, 13:43
@diablo_piekla: myśle że to raczej łuski na brzuchu zawsze jak widze obrazek ze smokiem on ma inne łuski na brzuchu niż na reszcie ciała
Odpisz
5 stycznia 2014, 14:16
@mojlogin: Na piersi ma chustę, więc sądzę że to samica.
Odpisz
4 stycznia 2014, 19:10
a gdzie skrzydła?
Odpisz
4 stycznia 2014, 19:03
Jak już to malutka, a nie malutki.
Odpisz