Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Jestem_fajny

3 października 2021, 11:31

Wiosna lepsza

Avatar
Konto usunięte

4 lutego 2021, 21:37

Na odwrót opie

Avatar non9e__

4 lutego 2021, 16:48

Najlepsza jest pogoda w lato po burzy takie rześkie powietrze.

Avatar Drag_on

Edytowano - 4 lutego 2021, 00:37

Lato
- możesz pojechać se nad morze
- możesz pochodzić se po gorach
- dlugie dni
- przebywanie na swiezym powietezu pól dnia
- dużo owocow w sklepach
- prawie całe lato wolne od szkoły bo wakacje
- jak mieszkasz w domu z ogrodem to możesz zrobić se basen i w nim siedzieć
- czasem jest za gorąco ale schładzanie się daje dużą ulge (wtedy chodzisz se np do basenu albo siadasz przy wiatraku jakimś
- mało obostrzeń z koronawirusem no jest ciepło i ten cymbał nie ma jak sie przenosić
- lody
Zima:
- można niby jeździć na nartach ale ja nie lubie
- mandarynki
- święta/ferie
- tak w sumie to nie mam pomysłu na więcej plusów, ciągle jest ci za gorąco albo za zimno, większość doby to noc, przed wyjściem z domu trzeba się ubierać kilka minut żeby nie zamarznąć czy coś, jeśli w jakiś sposób chciałoby ci się wychodzić o tej porze roku na dwór to i tak nic nie zrobisz bo koronawirus ale nawet jakby pominąć koronawirusa to i tak jest słabo

Avatar janekelo

Edytowano - 4 lutego 2021, 10:19

@Drag_on: do zimy jeszcze kakao i pierniki

Avatar Srampodbiedronko

4 lutego 2021, 13:14

@janekelo: kakao możesz se zrobić w każdą porę roku

Avatar janekelo

4 lutego 2021, 13:14

@Srampodbiedronko: to lody z lata trzeba usunąć

Avatar
Konto usunięte

4 lutego 2021, 11:47

ja jesien lubie

Avatar zygzak11

4 lutego 2021, 09:59

Zima jest dla słabych

Please don't change my mind

Avatar Sansfrompoland_505

4 lutego 2021, 08:28

ja lubię zimę

Avatar Erykolo12

4 lutego 2021, 08:20

Ja tam lubię każdą pogodę jaka jest.

Avatar marton

4 lutego 2021, 07:56

Ja tam lubię oba

Avatar
Konto usunięte

4 lutego 2021, 07:17

Najbardziej zj***ny szablon mema. To tak nakłania do nienawiści i tak nieśmieszne że moge co najwyżej ehhh

Avatar GalenMarek

Edytowano - 4 lutego 2021, 02:32

Je#ać zimę i z nią razem was zimolubcy. Abyście z dupą w gorącym oleju skończyli.

Avatar janekelo

4 lutego 2021, 10:12

Avatar Darque

4 lutego 2021, 00:50

W obie te pory roku i tak siedzę przed kompem więc mi to wszystko jedno

Avatar Anonimowygosc

3 lutego 2021, 23:03

Tfu na zimę lato lespszd

Avatar kross007

3 lutego 2021, 23:03

Moim zdaniem najlepsza jest wiosna i wczesna jesień

Avatar hyakkimaru

3 lutego 2021, 20:56

Wiosna jest najlepsza

Avatar Podlog

3 lutego 2021, 22:35

@hyakkimaru: zgadzam się

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar POV11
Dodane przez: POV11

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Tymi się chodzi

Fergus

Trzeba brać osobną torbę

Nieuczciwa ocena

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka