Lato
- możesz pojechać se nad morze
- możesz pochodzić se po gorach
- dlugie dni
- przebywanie na swiezym powietezu pól dnia
- dużo owocow w sklepach
- prawie całe lato wolne od szkoły bo wakacje
- jak mieszkasz w domu z ogrodem to możesz zrobić se basen i w nim siedzieć
- czasem jest za gorąco ale schładzanie się daje dużą ulge (wtedy chodzisz se np do basenu albo siadasz przy wiatraku jakimś
- mało obostrzeń z koronawirusem no jest ciepło i ten cymbał nie ma jak sie przenosić
- lody
Zima:
- można niby jeździć na nartach ale ja nie lubie
- mandarynki
- święta/ferie
- tak w sumie to nie mam pomysłu na więcej plusów, ciągle jest ci za gorąco albo za zimno, większość doby to noc, przed wyjściem z domu trzeba się ubierać kilka minut żeby nie zamarznąć czy coś, jeśli w jakiś sposób chciałoby ci się wychodzić o tej porze roku na dwór to i tak nic nie zrobisz bo koronawirus ale nawet jakby pominąć koronawirusa to i tak jest słabo
Komentarze
Odśwież3 października 2021, 11:31
Wiosna lepsza
Odpisz
4 lutego 2021, 21:37
Na odwrót opie
Odpisz
4 lutego 2021, 16:48
Najlepsza jest pogoda w lato po burzy takie rześkie powietrze.
Odpisz
Edytowano - 4 lutego 2021, 00:37
Lato
- możesz pojechać se nad morze
- możesz pochodzić se po gorach
- dlugie dni
- przebywanie na swiezym powietezu pól dnia
- dużo owocow w sklepach
- prawie całe lato wolne od szkoły bo wakacje
- jak mieszkasz w domu z ogrodem to możesz zrobić se basen i w nim siedzieć
- czasem jest za gorąco ale schładzanie się daje dużą ulge (wtedy chodzisz se np do basenu albo siadasz przy wiatraku jakimś
- mało obostrzeń z koronawirusem no jest ciepło i ten cymbał nie ma jak sie przenosić
- lody
Zima:
- można niby jeździć na nartach ale ja nie lubie
- mandarynki
- święta/ferie
- tak w sumie to nie mam pomysłu na więcej plusów, ciągle jest ci za gorąco albo za zimno, większość doby to noc, przed wyjściem z domu trzeba się ubierać kilka minut żeby nie zamarznąć czy coś, jeśli w jakiś sposób chciałoby ci się wychodzić o tej porze roku na dwór to i tak nic nie zrobisz bo koronawirus ale nawet jakby pominąć koronawirusa to i tak jest słabo
Odpisz
Edytowano - 4 lutego 2021, 10:19
@Drag_on: do zimy jeszcze kakao i pierniki
Odpisz
4 lutego 2021, 13:14
@janekelo: kakao możesz se zrobić w każdą porę roku
Odpisz
4 lutego 2021, 13:14
@Srampodbiedronko: to lody z lata trzeba usunąć
Odpisz
4 lutego 2021, 11:47
ja jesien lubie
Odpisz
4 lutego 2021, 09:59
Zima jest dla słabych
Please don't change my mind
Odpisz
4 lutego 2021, 08:28
ja lubię zimę
Odpisz
4 lutego 2021, 08:20
Ja tam lubię każdą pogodę jaka jest.
Odpisz
4 lutego 2021, 07:56
Ja tam lubię oba
Odpisz
4 lutego 2021, 07:17
Najbardziej zj***ny szablon mema. To tak nakłania do nienawiści i tak nieśmieszne że moge co najwyżej ehhh
Odpisz
Edytowano - 4 lutego 2021, 02:32
Je#ać zimę i z nią razem was zimolubcy. Abyście z dupą w gorącym oleju skończyli.
Odpisz
4 lutego 2021, 10:12
@GalenMarek:
Odpisz
4 lutego 2021, 00:50
W obie te pory roku i tak siedzę przed kompem więc mi to wszystko jedno
Odpisz
3 lutego 2021, 23:03
Tfu na zimę lato lespszd
Odpisz
3 lutego 2021, 23:03
Moim zdaniem najlepsza jest wiosna i wczesna jesień
Odpisz
3 lutego 2021, 20:56
Wiosna jest najlepsza
Odpisz
3 lutego 2021, 22:35
@hyakkimaru: zgadzam się
Odpisz