Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Młodzi gniewni
Trzeba brać osobną torbę
Szybki jak błyskawica
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 lutego 2021, 23:18
Chyba się starzeje, bo coraz bardziej przestaje patrzeć na rzeczy typu grafika, a więcej na np. oprawę audio
Odpisz
4 lutego 2021, 07:31
ja na grafikę już wcześniej przestałem zwracać aż taka uwagę. Znaczy doceniam ładne widoczki ale w większości przypadków nie zauważę większej różnicy pomiędzy ustawieniami graficznymi czy gry z gorsza grafika mi nie przeszkadzają.
Za to bardzo zwracam uwagę na animacje. Jeżeli postać wykonuje jakieś nadnaturalne ruchy to kole mnie w oko
Odpisz
Edytowano - 6 lutego 2021, 14:07
urodziłem się stary chyba, bo od zawsze jakoś nie ciągneło mnie do grafiki. Bardziej klimat dobry wole niżeli nawet fotorealistyczną grafikę
Odpisz
3 lutego 2021, 21:37
Tymczasem ja, rok 2020:
Woo! Ale Enclave to fajna gierka! Dragon Age origins ma takie świetne postacie! Awww, Skyrim jest przepiękny!
Odpisz
3 lutego 2021, 23:01
@Luna6: dla mnie star fox 64 wciąż ma bardzo imponującą i ładną grafikę
Odpisz
3 lutego 2021, 23:05
@Anonimowygosc: to przez nostalgie
Odpisz
3 lutego 2021, 23:07
@Memesze: no właśnie z tymi grami zapoznałam się stosunkowo niedawno
Odpisz
3 lutego 2021, 23:13
@Memesze: to nie przez nostalgie bo jestem młodym człowiekiem i niedawno przeszedłem po traz pierwszy. Świetna gra, polecam
Odpisz
3 lutego 2021, 23:14
@Anonimowygosc: tak, to bez wątpienia pionier grafik 3d. Podobno jakiś świrus zrobił port tej gry do gameboya
Odpisz
4 lutego 2021, 04:01
@Luna6: W sensie, że korzystasz z przedmiotów kultury starszych niż kilka lat? Ależ niestandardowo
Odpisz
6 lutego 2021, 14:06
@Luna6: miałem tak z gothikiem
Odpisz
4 lutego 2021, 22:28
Dzisiejsze gry nie uczą tego co stare gry i też w nich występowali aktorzy. The longest journey, Atlantis, Amerzone, Syberia. Bardzo się cieszę, że Zork nie wyszedł po polsku. Przynajmniej trochę języka się nauczyłem
Odpisz
5 lutego 2021, 08:13
@koberek: Tonny Tought 2 nauczył mnie, że trzeba zjeść żabę, by wyjść ze szkoły, gdy dostało się karę zostania w niej
Wprawdzie trafiasz do szpitala, ale jednak się uwalniasz
Odpisz
2 lutego 2021, 20:33
Największe mapy w grach teraz 5 map
1:micraft
2:karbal space space program
3:bug smouk
4: no mans niebo
5: TWOJA S
Odpisz
3 lutego 2021, 21:49
@maslo123_5: pocona twarz, kiedy przeczytałeś, na co mógłbyś wydać pieniądze, które S
Odpisz
3 lutego 2021, 22:12
@Rewolucjonista: traciłeś po komunni S
Odpisz
3 lutego 2021, 23:22
@JuliaQwU: uper, zabrał ci je wujaszek naj...ny S
Odpisz
3 lutego 2021, 23:32
@BubbleGum_14: Sokiem malinowym z wódą i S
Odpisz
4 lutego 2021, 08:18
@Chryzanten_Zlocisty: zampanem za 2 stówy
Odpisz
4 lutego 2021, 13:38
@Chryzanten_Zlocisty: sorbetem ogurowym z mieloną salamandrą i s
Odpisz
4 lutego 2021, 15:05
@Chryzanten_Zlocisty: uper surówką, swoją drogą drogą! Akwarelista nie wiedział o S
Odpisz
4 lutego 2021, 15:13
@maslo123_5: pierwszy to no man's sky
Odpisz
4 lutego 2021, 20:01
@TakiOLogin: no nie no pisze przecież twoja s to co sie kłócisz
Odpisz
4 lutego 2021, 08:52
??
Odpisz
3 lutego 2021, 23:04
Najśmieszniejsze że w tematach takich gier najwięcej drą pi..e osoby, które nawet nie zamierzają, albo co gorsza nie mogą w nie zagrać xD
Odpisz
3 lutego 2021, 21:02
Mnie tam wciąż łatwo zaimponować w grach.
Odpisz
2 lutego 2021, 20:49
Pamiętam moje zafascynowanie grą,, delta force helikopter w ogniu" gdy zorientowałem się że ta gra ma polski dubbing, wtedy (miałem jakieś 9-10 lat) myślałem że strzelanki są tylko po angielsku
Odpisz
2 lutego 2021, 20:22
Co jak co ale ja dalej mam kursor dinozaura
Odpisz