Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
kroganin

2 lutego 2021, 23:18

Chyba się starzeje, bo coraz bardziej przestaje patrzeć na rzeczy typu grafika, a więcej na np. oprawę audio

Avatar PieselArcheolog

4 lutego 2021, 07:31

ja na grafikę już wcześniej przestałem zwracać aż taka uwagę. Znaczy doceniam ładne widoczki ale w większości przypadków nie zauważę większej różnicy pomiędzy ustawieniami graficznymi czy gry z gorsza grafika mi nie przeszkadzają.
Za to bardzo zwracam uwagę na animacje. Jeżeli postać wykonuje jakieś nadnaturalne ruchy to kole mnie w oko

Avatar Tajnyifajny

Edytowano - 6 lutego 2021, 14:07

urodziłem się stary chyba, bo od zawsze jakoś nie ciągneło mnie do grafiki. Bardziej klimat dobry wole niżeli nawet fotorealistyczną grafikę

Avatar Luna6

3 lutego 2021, 21:37

Tymczasem ja, rok 2020:
Woo! Ale Enclave to fajna gierka! Dragon Age origins ma takie świetne postacie! Awww, Skyrim jest przepiękny!

Avatar Anonimowygosc

3 lutego 2021, 23:01

@Luna6: dla mnie star fox 64 wciąż ma bardzo imponującą i ładną grafikę

Avatar Memesze

3 lutego 2021, 23:05

@Anonimowygosc: to przez nostalgie

Avatar Luna6

3 lutego 2021, 23:07

@Memesze: no właśnie z tymi grami zapoznałam się stosunkowo niedawno

Avatar Anonimowygosc

3 lutego 2021, 23:13

@Memesze: to nie przez nostalgie bo jestem młodym człowiekiem i niedawno przeszedłem po traz pierwszy. Świetna gra, polecam

Avatar Memesze

3 lutego 2021, 23:14

@Anonimowygosc: tak, to bez wątpienia pionier grafik 3d. Podobno jakiś świrus zrobił port tej gry do gameboya

Avatar przemek1ni

4 lutego 2021, 04:01

@Luna6: W sensie, że korzystasz z przedmiotów kultury starszych niż kilka lat? Ależ niestandardowo

Avatar Tajnyifajny

6 lutego 2021, 14:06

@Luna6: miałem tak z gothikiem

Avatar koberek

4 lutego 2021, 22:28

Dzisiejsze gry nie uczą tego co stare gry i też w nich występowali aktorzy. The longest journey, Atlantis, Amerzone, Syberia. Bardzo się cieszę, że Zork nie wyszedł po polsku. Przynajmniej trochę języka się nauczyłem

Avatar Gryficowa

5 lutego 2021, 08:13

@koberek: Tonny Tought 2 nauczył mnie, że trzeba zjeść żabę, by wyjść ze szkoły, gdy dostało się karę zostania w niej
Wprawdzie trafiasz do szpitala, ale jednak się uwalniasz

Avatar maslo123_5

2 lutego 2021, 20:33

Największe mapy w grach teraz 5 map

1:micraft

2:karbal space space program

3:bug smouk

4: no mans niebo

5: TWOJA S

Avatar Rewolucjonista

3 lutego 2021, 21:49

@maslo123_5: pocona twarz, kiedy przeczytałeś, na co mógłbyś wydać pieniądze, które S

Avatar JuliaQwU

3 lutego 2021, 22:12

@Rewolucjonista: traciłeś po komunni S

Avatar BubbleGum_14

3 lutego 2021, 23:22

@JuliaQwU: uper, zabrał ci je wujaszek naj...ny S

Avatar Chryzanten_Zlocisty

3 lutego 2021, 23:32

@BubbleGum_14: Sokiem malinowym z wódą i S

Avatar
Konto usunięte

4 lutego 2021, 08:18

@Chryzanten_Zlocisty: zampanem za 2 stówy

Avatar Chryzanten_Zlocisty

4 lutego 2021, 13:38

@Chryzanten_Zlocisty: sorbetem ogurowym z mieloną salamandrą i s

Avatar Rewolucjonista

4 lutego 2021, 15:05

@Chryzanten_Zlocisty: uper surówką, swoją drogą drogą! Akwarelista nie wiedział o S

Avatar TakiOLogin

4 lutego 2021, 15:13

@maslo123_5: pierwszy to no man's sky

Avatar maslo123_5

4 lutego 2021, 20:01

@TakiOLogin: no nie no pisze przecież twoja s to co sie kłócisz

Avatar KubaPatykPL

4 lutego 2021, 08:52

??

Avatar Memesze

3 lutego 2021, 23:04

Najśmieszniejsze że w tematach takich gier najwięcej drą pi..e osoby, które nawet nie zamierzają, albo co gorsza nie mogą w nie zagrać xD

Avatar
bylojuz12

3 lutego 2021, 21:02

Mnie tam wciąż łatwo zaimponować w grach.

Avatar Akosz

2 lutego 2021, 20:49

Pamiętam moje zafascynowanie grą,, delta force helikopter w ogniu" gdy zorientowałem się że ta gra ma polski dubbing, wtedy (miałem jakieś 9-10 lat) myślałem że strzelanki są tylko po angielsku

Avatar Bright32

2 lutego 2021, 20:22

Co jak co ale ja dalej mam kursor dinozaura

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Młodzi gniewni

Trzeba brać osobną torbę

Szybki jak błyskawica

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Można, tylko trzeba wstawać rano

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka