Zimo, czy Ty o nas zapomniałaś?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To bilet w jedną stronę skarbie
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Rel
Należy się za piękne oczy
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 grudnia 2014, 10:11
;-; myslalem ze to tampony ;-;
Odpisz
4 stycznia 2014, 15:18
spokojnie będzie piękna zima tej wiosny jak rok temu :)
Odpisz
4 stycznia 2014, 19:45
@bylejakbylegdzie: Na razie jest piękna wiosna tej zimy ;)
Odpisz
Edytowano - 4 stycznia 2014, 19:32
Śnieg ? Ale siara, trzeba odśnieżać. Gdzie to globalne ocieplenie !? ale piździ.
Brak śniegu ? Ale święta. Wgl kompleta nuda. Zaraz będą plastikowe kulki ze śniegu.
Po prostu polacy. Nigdy dobrze.
Odpisz
Edytowano - 4 stycznia 2014, 16:59
Nie ma co narzekać,przynajmniej nie ma takich przymrozków i można sobie jeszcze na dwór w lekkim butach wyjść,bez ryzyka,że odmrozi ci się wszystko,co niezakryte ubraniem.Jedynymi,którzy mogą być niezadowoleni,to ci,którzy są fanami sportów zimowych albo najzwyczajniej lubią zimę.Jednak większość bardziej lubi siedzieć w ciepłym domu przy kominku,gdy wiedzą,że na dworze mróz,a to nie jest to samo.
Odpisz
4 stycznia 2014, 15:06
albo zaczekamy do wiosny
Odpisz