Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Traktor_is_back

14 września 2025, 13:04

Jest niedziela

Avatar ArthurMorgan

4 lutego 2021, 01:19

Życie mnie mnie.

Avatar The_Cremator

4 lutego 2021, 01:20

@ArthurMorgan: o cholera Artur morgan

Avatar ArthurMorgan

4 lutego 2021, 01:22

@The_Cremator: O cholera The_Cremator

Avatar The_Cremator

15 lipca 2024, 23:56

@ArthurMorgan: niezmiennie Arthur Morgan

Avatar Ricky420

11 lutego 2021, 11:14

rel

Avatar GryVader

5 lutego 2021, 17:29

Pov: orientujesz się że dzisiaj jest piątek

Avatar Nalesnikboi

5 lutego 2021, 14:23

Ale dzisiaj jest piątek...

Avatar Detonator2001

5 lutego 2021, 14:06

No, umówiłem się z kumplami na piwo... Może nie będzie taki najgorszy

Avatar somsiad4

5 lutego 2021, 11:44

ja to mam szczęście że wtedy mam najmniej lekcji

Avatar Xx_pzoltek_xX

5 lutego 2021, 13:43

@somsiad4: tymczasem je gdy mam najwięcej:

Avatar TrueStoryGuy

5 lutego 2021, 13:15

Nie ma jak smak cierpienia o poranku.

Avatar minom321

Edytowano - 5 lutego 2021, 12:32

Za to dziś jest piątek i nic to nie zmienia dalej cierpię

Avatar Wombaton

5 lutego 2021, 12:07

Zabijcie mnie.

Avatar rafisfan612

5 lutego 2021, 11:54

ta, niestety

Avatar
Konto usunięte

5 lutego 2021, 11:03

Ale nadal najlepszy z szkolnych

Avatar SpaceNinjaYT

5 lutego 2021, 11:06

w piątek mam najwięcej lekcji. Do tego jeszcze zajęcia dodatkowe. Kończę po 17.

Avatar
Konto usunięte

5 lutego 2021, 11:30

@SpaceNinjaYT: ałł

Avatar lolpandapl

5 lutego 2021, 11:15

w zasadzie to wszystko naraz

Avatar rozwalgo

4 lutego 2021, 08:55

Śmieszne, bo dzisiaj jadę do szkoły i wracam o 18

Avatar EnergyBlack

5 lutego 2021, 10:26

@rozwalgo: Po co?

Avatar rozwalgo

5 lutego 2021, 10:33

@EnergyBlack: Zajęcia praktyczne są na miejscu

Avatar Mermel

5 lutego 2021, 11:02

@rozwalgo: Ja wracam z czwartki o 19 a zaczynam o 8

Avatar
Konto usunięte

5 lutego 2021, 10:50

Nie. Dzisiaj jest piątek.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Xerol
Dodane przez: Xerol

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Co za przypadek

Ziarenko traumy wyrosło

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

A, okej

Trzykrotny T

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka