Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Co za przypadek
Ziarenko traumy wyrosło
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
A, okej
Trzykrotny T
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 września 2025, 13:04
Jest niedziela
Odpisz
4 lutego 2021, 01:19
Życie mnie mnie.
Odpisz
4 lutego 2021, 01:20
@ArthurMorgan: o cholera Artur morgan
Odpisz
4 lutego 2021, 01:22
@The_Cremator: O cholera The_Cremator
Odpisz
15 lipca 2024, 23:56
@ArthurMorgan: niezmiennie Arthur Morgan
Odpisz
11 lutego 2021, 11:14
rel
Odpisz
5 lutego 2021, 17:29
Pov: orientujesz się że dzisiaj jest piątek
Odpisz
5 lutego 2021, 14:23
Ale dzisiaj jest piątek...
Odpisz
5 lutego 2021, 14:06
No, umówiłem się z kumplami na piwo... Może nie będzie taki najgorszy
Odpisz
5 lutego 2021, 11:44
ja to mam szczęście że wtedy mam najmniej lekcji
Odpisz
5 lutego 2021, 13:43
@somsiad4: tymczasem je gdy mam najwięcej:
Odpisz
5 lutego 2021, 13:15
Nie ma jak smak cierpienia o poranku.
Odpisz
Edytowano - 5 lutego 2021, 12:32
Za to dziś jest piątek i nic to nie zmienia dalej cierpię
Odpisz
5 lutego 2021, 12:07
Zabijcie mnie.
Odpisz
5 lutego 2021, 11:54
ta, niestety
Odpisz
5 lutego 2021, 11:03
Ale nadal najlepszy z szkolnych
Odpisz
5 lutego 2021, 11:06
w piątek mam najwięcej lekcji. Do tego jeszcze zajęcia dodatkowe. Kończę po 17.
Odpisz
5 lutego 2021, 11:30
@SpaceNinjaYT: ałł
Odpisz
5 lutego 2021, 11:15
w zasadzie to wszystko naraz
Odpisz
4 lutego 2021, 08:55
Śmieszne, bo dzisiaj jadę do szkoły i wracam o 18
Odpisz
5 lutego 2021, 10:26
@rozwalgo: Po co?
Odpisz
5 lutego 2021, 10:33
@EnergyBlack: Zajęcia praktyczne są na miejscu
Odpisz
5 lutego 2021, 11:02
@rozwalgo: Ja wracam z czwartki o 19 a zaczynam o 8
Odpisz
5 lutego 2021, 10:50
Nie. Dzisiaj jest piątek.
Odpisz