Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar KrulArenki

9 kwietnia 2025, 17:51

Jezu to nawet nie jest mem tylko polityczne p*erdolenie. Jak to weszło na gównoł?

Avatar TheHunterMikiPL

18 grudnia 2015, 18:46

Wniosek - je**ć unię!

Avatar Klingon

23 kwietnia 2023, 10:27

@TheHunterMikiPL: Thehuntermiki pije siki

Avatar Paulius

4 stycznia 2014, 17:33

i tak UE się rozpadnie niebawem - pośrednio dzięki nam, albo dzięki naszym rodakom za granicą, którzy zalali UE i teraz wszyscy ich maja dosyć xD

Avatar Lumii

17 czerwca 2021, 15:51

@Paulius: Nadal istnieje

Avatar Macio29

26 stycznia 2015, 09:39

A wegetarianin ma to w d*pie :)

Avatar max1234

26 października 2019, 22:38

@Macio29: Kiełbasę ma w dupie?

Avatar g_casanova

17 maja 2018, 11:42

xD Mieszkam koło fabryki tych wędlin i ku*wi cały czas jak dymią. Je**ć was Polaczki

Avatar AngryBird

5 marca 2015, 21:49

Je**ć Unię!

Avatar Micanser

17 września 2014, 00:55

Czegoś co jest wykorzystywane w wielu krajach od setek lat nie można nazwać narodową tradycją - sama ustawa dotyczy wszystkich państw unii europejskiej, nie tylko Polski.
Należy się zastanowić - skoro o takich zmianach jest głośno, o jakich planowanych zmianach nie chcą nam mówić...

Avatar
Konto usunięte

15 sierpnia 2014, 09:52

pie**olone sku*wiele

Avatar albatrosia

9 stycznia 2014, 21:15

w zeszłym roku splajtował zakład mięsny, w którym pracowała moja babcia...

Avatar bylejakbylegdzie

4 stycznia 2014, 11:26

kupujesz nieprzerobione mięso i samemu można zrobić wędliny nawet lepiej smakują jak dobrze peklujesz

Avatar Karso21Respawn

4 stycznia 2014, 13:06

@bylejakbylegdzie: Pewnie :D Mój tata od zawsze robił raki wuszt pyszny, boczuś, szynkę, słoninkę.. ahh... pychotka :) Współczuję ludziom, którzy mieszkają w blokach.

Avatar bylejakbylegdzie

4 stycznia 2014, 14:58

@Karso21Respawn: ja mieszkam w bloku i wędzę sam po prostu na działkę u znajomego przyjeżdżam i sobie wędzę

Avatar Karso21Respawn

4 stycznia 2014, 15:18

@bylejakbylegdzie: Takie rozwiązanie też jest możliwe :) Gorzej, jeśli nie masz znajomych ani działki .-. Wtedy sprawa się komplikuje.

Avatar kulujulu

5 stycznia 2014, 16:09

@Karso21Respawn: Ta, kijowo mieszkać w bloku ;-; Ale przynajmniej wszędzie blisko :P

Avatar ziomek2009

7 stycznia 2014, 05:56

@Karso21Respawn: ja z tatą zawsze robimy swojskie mięcho i potem jemy xD ale kiełbasa i boczek wyszły nam ***iste !! Szynka wyszła po prostu niebo w gębie !! I może jeszcze tego zabronią to im nogi z dupy powyrywam !!!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trzeba brać osobną torbę

Niegrzeczny Oskarek

Chciał tylko pomóc

Ostry ten sędzia

Rel

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka