Unia dobiera się do polskich wędlin
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Niegrzeczny Oskarek
Chciał tylko pomóc
Ostry ten sędzia
Rel
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 kwietnia 2025, 17:51
Jezu to nawet nie jest mem tylko polityczne p*erdolenie. Jak to weszło na gównoł?
Odpisz
18 grudnia 2015, 18:46
Wniosek - je**ć unię!
Odpisz
23 kwietnia 2023, 10:27
@TheHunterMikiPL: Thehuntermiki pije siki
Odpisz
4 stycznia 2014, 17:33
i tak UE się rozpadnie niebawem - pośrednio dzięki nam, albo dzięki naszym rodakom za granicą, którzy zalali UE i teraz wszyscy ich maja dosyć xD
Odpisz
17 czerwca 2021, 15:51
@Paulius: Nadal istnieje
Odpisz
26 stycznia 2015, 09:39
A wegetarianin ma to w d*pie :)
Odpisz
26 października 2019, 22:38
@Macio29: Kiełbasę ma w dupie?
Odpisz
17 maja 2018, 11:42
xD Mieszkam koło fabryki tych wędlin i ku*wi cały czas jak dymią. Je**ć was Polaczki
Odpisz
5 marca 2015, 21:49
Je**ć Unię!
Odpisz
17 września 2014, 00:55
Czegoś co jest wykorzystywane w wielu krajach od setek lat nie można nazwać narodową tradycją - sama ustawa dotyczy wszystkich państw unii europejskiej, nie tylko Polski.
Należy się zastanowić - skoro o takich zmianach jest głośno, o jakich planowanych zmianach nie chcą nam mówić...
Odpisz
15 sierpnia 2014, 09:52
pie**olone sku*wiele
Odpisz
9 stycznia 2014, 21:15
w zeszłym roku splajtował zakład mięsny, w którym pracowała moja babcia...
Odpisz
4 stycznia 2014, 11:26
kupujesz nieprzerobione mięso i samemu można zrobić wędliny nawet lepiej smakują jak dobrze peklujesz
Odpisz
4 stycznia 2014, 13:06
@bylejakbylegdzie: Pewnie :D Mój tata od zawsze robił raki wuszt pyszny, boczuś, szynkę, słoninkę.. ahh... pychotka :) Współczuję ludziom, którzy mieszkają w blokach.
Odpisz
4 stycznia 2014, 14:58
@Karso21Respawn: ja mieszkam w bloku i wędzę sam po prostu na działkę u znajomego przyjeżdżam i sobie wędzę
Odpisz
4 stycznia 2014, 15:18
@bylejakbylegdzie: Takie rozwiązanie też jest możliwe :) Gorzej, jeśli nie masz znajomych ani działki .-. Wtedy sprawa się komplikuje.
Odpisz
5 stycznia 2014, 16:09
@Karso21Respawn: Ta, kijowo mieszkać w bloku ;-; Ale przynajmniej wszędzie blisko :P
Odpisz
7 stycznia 2014, 05:56
@Karso21Respawn: ja z tatą zawsze robimy swojskie mięcho i potem jemy xD ale kiełbasa i boczek wyszły nam ***iste !! Szynka wyszła po prostu niebo w gębie !! I może jeszcze tego zabronią to im nogi z dupy powyrywam !!!
Odpisz