Mam ci, ku*wa, sprzedać kosę?!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Phi!
Rel
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 kwietnia 2015, 21:43
coś za tanio... tyle na solar eclipse musiał czekać... i za tyle kosę sprzedać ._.
Odpisz
5 stycznia 2014, 08:59
Tania nawet. Gdzie kupiłeś?
Odpisz
5 stycznia 2014, 10:34
@bartekaa5: pewnie z karalucha wydropił
Odpisz
5 stycznia 2014, 10:48
@bartekaa5: serio jakaś tania pewnie made in China
Odpisz
6 stycznia 2014, 01:02
@jestemtutaj: Podejrzanie tania. Stawiam pół litra, że po kilku razach ostrze się złamie.
Odpisz
7 stycznia 2014, 15:12
@PolandWolf: po pierwsze to kosa tak nie wygląda ;p pewnie zabawkowa xD
Odpisz
7 stycznia 2014, 15:49
@jacek1s: Serio? zawsze myślałam, że tak właśnie wygląda narzędzie służące do ścinania wysokich traw, będące zarazem ulubioną zabawką Śmierci. Zniszczyłeś mój światopogląd.
Odpisz
7 stycznia 2014, 16:27
@PolandWolf: kosa jest dłuższa i nie trzyma się tylko na jednym kijku z zagiętym ostrzem ;d
Odpisz
7 stycznia 2014, 16:28
@jacek1s: Miałam ją w łapach wiele razy, więc nie musisz mi mówić jak wygląda.
Odpisz
7 stycznia 2014, 16:33
@PolandWolf: mój dziadek świętej pamięci miał kose
Odpisz
7 stycznia 2014, 16:35
@jacek1s: Tak, tak, fajnie. Tyle, że je.bie mnie to.
Odpisz
7 stycznia 2014, 16:40
@PolandWolf: więcej szacunku dla zmarłych -.-
Odpisz
7 stycznia 2014, 16:41
@jacek1s: Nie chodzi mi o to, że nie mam szacunku dla Twojego zmarłego dziadka, tylko o to, że nie interesuje mnie to, że miał kose.
Odpisz
7 stycznia 2014, 16:48
@PolandWolf: w takim razie przepraszam ;)
Odpisz
7 stycznia 2014, 16:49
@jacek1s: Po raz pierwszy ktoś mnie przeprosił. To takie dziwne uczucie.
Odpisz
7 stycznia 2014, 17:56
@PolandWolf: Bo ta osoba ma Kulturkę :)
Odpisz
7 stycznia 2014, 20:41
@bartekaa5: Jeszcze trzeba doliczyć vat. :D
Odpisz
7 stycznia 2014, 20:46
@bylejakbylegdzie: Dropło mi z bossa, ogólnie broń ma 30 damage,a i 30% krytyka oraz dodatkowo +5 czarnej magi
Odpisz
8 stycznia 2014, 23:53
@bartekaa5: bo to jest 2 i pół groszy XD
Odpisz
7 stycznia 2014, 16:02
ByO!
Odpisz