Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar UkradliMiNick

7 kwietnia 2015, 21:43

coś za tanio... tyle na solar eclipse musiał czekać... i za tyle kosę sprzedać ._.

Avatar bartekaa5

5 stycznia 2014, 08:59

Tania nawet. Gdzie kupiłeś?

Avatar bylejakbylegdzie

5 stycznia 2014, 10:34

@bartekaa5: pewnie z karalucha wydropił

Avatar jestemtutaj

5 stycznia 2014, 10:48

@bartekaa5: serio jakaś tania pewnie made in China

Avatar PolandWolf

6 stycznia 2014, 01:02

@jestemtutaj: Podejrzanie tania. Stawiam pół litra, że po kilku razach ostrze się złamie.

Avatar jacek1s

7 stycznia 2014, 15:12

@PolandWolf: po pierwsze to kosa tak nie wygląda ;p pewnie zabawkowa xD

Avatar PolandWolf

7 stycznia 2014, 15:49

@jacek1s: Serio? zawsze myślałam, że tak właśnie wygląda narzędzie służące do ścinania wysokich traw, będące zarazem ulubioną zabawką Śmierci. Zniszczyłeś mój światopogląd.

Avatar jacek1s

7 stycznia 2014, 16:27

@PolandWolf: kosa jest dłuższa i nie trzyma się tylko na jednym kijku z zagiętym ostrzem ;d

Avatar PolandWolf

7 stycznia 2014, 16:28

@jacek1s: Miałam ją w łapach wiele razy, więc nie musisz mi mówić jak wygląda.

Avatar jacek1s

7 stycznia 2014, 16:33

@PolandWolf: mój dziadek świętej pamięci miał kose

Avatar PolandWolf

7 stycznia 2014, 16:35

@jacek1s: Tak, tak, fajnie. Tyle, że je.bie mnie to.

Avatar jacek1s

7 stycznia 2014, 16:40

@PolandWolf: więcej szacunku dla zmarłych -.-

Avatar PolandWolf

7 stycznia 2014, 16:41

@jacek1s: Nie chodzi mi o to, że nie mam szacunku dla Twojego zmarłego dziadka, tylko o to, że nie interesuje mnie to, że miał kose.

Avatar jacek1s

7 stycznia 2014, 16:48

@PolandWolf: w takim razie przepraszam ;)

Avatar PolandWolf

7 stycznia 2014, 16:49

@jacek1s: Po raz pierwszy ktoś mnie przeprosił. To takie dziwne uczucie.

Avatar werty45

7 stycznia 2014, 17:56

@PolandWolf: Bo ta osoba ma Kulturkę :)

Avatar Kapi195

7 stycznia 2014, 20:41

@bartekaa5: Jeszcze trzeba doliczyć vat. :D

Avatar bartekaa5

7 stycznia 2014, 20:46

@bylejakbylegdzie: Dropło mi z bossa, ogólnie broń ma 30 damage,a i 30% krytyka oraz dodatkowo +5 czarnej magi

Avatar erykhim44

8 stycznia 2014, 23:53

@bartekaa5: bo to jest 2 i pół groszy XD

Avatar Bjornie

7 stycznia 2014, 16:02

ByO!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Karso21Respawn
Dodane przez: Karso21Respawn

Totalnie

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Phi!

Rel

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka