Problemy pierwszego świata
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Fergus
Można, tylko trzeba wstawać rano
Młodzi gniewni
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 lutego 2021, 14:45
Dobrze, że mobilny Discord jeszcze tego nie ma
Odpisz
7 lutego 2021, 08:53
@rozwalgo: szczerze wątpię żeby miało mieć
Odpisz
25 września 2022, 19:36
@rozwalgo: już ma
Odpisz
20 kwietnia 2021, 07:13
Odpisz
6 lutego 2021, 21:24
Kktoś pomoże? Zgubiłam słuchawkę na bluetooth, i nie mogę jwj znaleźć (napewno jest w moim pokoju)
Dawajcie propozycje gdzie może być, błagam
Odpisz
6 lutego 2021, 22:04
@Karolix08: w twoim pokoju
Odpisz
7 lutego 2021, 12:04
@Karolix08: w lodówce lub zamrażarce
Odpisz
Edytowano - 8 lutego 2021, 10:33
@Karolix08: w niebie
Jakby to jie jest zapytaj onet no ale no...
Odpisz
6 lutego 2021, 15:20
Ja zawsze piszę (: Znaczenie podobne, a oszczędza się wkurzania z tymi brzydkimi mordami.
Odpisz
7 lutego 2021, 08:53
@Rinna: Na Boga, dlaczego ja sam na to nie wpadłem?
Odpisz
6 lutego 2021, 15:54
To jest minus messengera
Odpisz
6 lutego 2021, 16:08
@PLTronik: A czy messenger ma jakieś plusy?
Odpisz
7 lutego 2021, 08:52
No nie wiem, usuneli ankiety, usuneli edytowanie zdjęć, usuneli nicki.
Ale motywy chociaż są ładne
Odpisz
6 lutego 2021, 16:52
😀
Odpisz
6 lutego 2021, 15:05
Czy można szablon ?
Odpisz
Edytowano - 5 lutego 2021, 13:59
albo jak youtube na streamie zamienia kappa na jakąś gębe
Odpisz
5 lutego 2021, 14:05
@tomek123321: co to jest ta kappa
Odpisz
5 lutego 2021, 14:08
@Quackmore: Ponoć oznacza ironię
Odpisz
5 lutego 2021, 14:10
jeja to fajna strona kappa
Odpisz
6 lutego 2021, 15:03
@Quackmore: bazowane
Odpisz
5 lutego 2021, 14:20
ta funkcja jest tak ...jowa że gościu z tego mema zszedł i zastąpiła go baba
Odpisz
5 lutego 2021, 13:58
czemu jest szablon przerobiony
Odpisz
5 lutego 2021, 13:58
Ah tak, Jaiden Animations
Odpisz
5 lutego 2021, 13:57
Rel, pierwsze wersje emotek były znacznie lepsze. To co jest teraz, jest mega żałosne
Odpisz
5 lutego 2021, 13:56
Poszukaj w ustawieniach
Odpisz