A może zakładzik, panie Frodo?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Fajnie że odpowiedzieli
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Hobby dla faceta
Trzeba brać osobną torbę
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 maja 2017, 17:08
ekhem *poka sowe* ekhem
Odpisz
8 stycznia 2014, 17:49
ɹɹɹɹɹɐɐɐɯnnn lol, działa xd (odwróciłeś laptopa? (jeżeli go masz :P) (lol dwa nawiasy w nawiasie xd) )
Odpisz
1 marca 2017, 07:16
@makajet: aha
Odpisz
1 marca 2017, 15:23
boze 3 lata temu miałem raka XDDDD
Odpisz
2 marca 2017, 10:41
@makajet: podobnie jak ja
Odpisz
12 marca 2021, 09:13
@makajet: tak
Odpisz
5 stycznia 2014, 15:57
Oh, hejtujesz biebera? To takie oryginalne!
Odpisz
7 stycznia 2014, 18:58
@kulujulu: Oh piszesz teksty z obrazków by dostać plusy, to takie zaje*iste...
Odpisz
7 stycznia 2014, 19:06
@Ortografia: Ja po prostu piszę to po to, żeby niektórym przypomnieć, iż żartowanie z biebera wcale nie jest zabawne.
Odpisz
7 stycznia 2014, 19:24
@kulujulu: Kolejny fan?
Odpisz
7 stycznia 2014, 19:27
@kulujulu: Korekta głosu, playback na konecertach, wypromowanie się na nastolatkach, mam powody żeby go nie lubić.
Odpisz
7 stycznia 2014, 19:31
@PKB00: oraz zjeber napluł na fankę
Odpisz
7 stycznia 2014, 19:37
@PKB00: To nie oznacza, że od razu trzeba wrzucać o nim beznadziejne i przewidywalne obrazki.
Odpisz
7 stycznia 2014, 20:08
@kulujulu: Internetu by nie było bez parodiowania Bibera.
Odpisz
7 stycznia 2014, 20:11
@PKB00: Byłby. Bieber to niepotrzebny dodatek, który raduje 7-10 latków, a resztę wkurza.
Odpisz
7 stycznia 2014, 20:59
@kulujulu: Wkurza fanów co wywołuje ból dupy i to jest najfajniejsze w tym systemie.
Odpisz
7 stycznia 2014, 19:29
Mam taką opinię : niech słuchają tego co chcą to ich wybór, dziękuje pozdrawiam.
Ps. oprócz one direction i dawida kwiatkowskiego
Odpisz
7 stycznia 2014, 19:25
Zbyt oczywiste. 2/5
Odpisz
7 stycznia 2014, 19:05
Nuda, było już milion podobnych obrazków. Poza tym skoro wam ten Bieber tak bardzo przeszkadza to go nie słuchajcie, jesteście masochistami czy jak?
Odpisz
7 stycznia 2014, 18:53
huehue:D tylko z czego oni to puścili ???
Odpisz
7 stycznia 2014, 18:50
koniec był pewny i oczywisty jak wzrost cen paliwa. 1/5
Odpisz
7 stycznia 2014, 18:40
Nie śmieszne D:
Odpisz
7 stycznia 2014, 18:13
Frodo chyba doszedł :3
Odpisz