Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Ogniem_i_laserem

11 lutego 2021, 17:41

Przynajmniej ma zasłonięty nos.

Avatar Anonimowygosc

11 lutego 2021, 08:29

Dobry mem, dodaję do ulubionych

Avatar Anonimowygosc

11 lutego 2021, 08:28

Było więc strzałka w doł

Avatar WielkiMoffPoppns

10 lutego 2021, 17:33

Byo

Avatar makapakajekurczaka

10 lutego 2021, 16:52

Głupi Gerwazy! Przecież na pogrzebach ściąga się medaliony!

Avatar IgiPolski

6 lutego 2021, 21:58

Wiedźmin III to najlepsza gra fantasy lat 10 XXI wieku
Change my mind

Avatar Koronawirus_Polski

6 lutego 2021, 21:58

@IgiPolski: Nie trzeba zmieniać twojego zdania, bo to prawda.

Avatar IgiPolski

6 lutego 2021, 21:59

@IgiPolski: czemu ktoś czerwone dał? Czyżby był tu fan Skyrima :?

Avatar Oldjedai

10 lutego 2021, 16:26

@IgiPolski: Oj tak byczq +1. Ja bym go jeszcze określił najlepszym RPG-iem dekady

Avatar iewek

10 lutego 2021, 16:37

@IgiPolski: każdy ma własną opinię

Avatar ThunderBoi

10 lutego 2021, 16:33

niesamowite że ludzie wygrzebują tak stare memy i co one robią na głównej

Avatar Oldjedai

Edytowano - 10 lutego 2021, 16:25

"Mhmm, pięknie pachniesz na tym pogrzebie"
~Geralt z Rivii 1275 r

Avatar Rosse303

6 lutego 2021, 22:07

Avatar AlPoziomka

10 lutego 2021, 16:06

@Rosse303: Przeszło mimo linku

Avatar Sebzer

6 lutego 2021, 23:49

ja w tej samej scenie popoerdalałem w masce wilka
(bo caly czas w niej gralem odkad ja zdobylem)

Avatar
COWALSKY

6 lutego 2021, 21:53

to gramy w tego gwinta czy nie?

Avatar wiedeni

6 lutego 2021, 22:18

Jeden jejak nie chce grać, a trzech chce

Avatar wiedeni

6 lutego 2021, 22:02

Geralt robi cosplay dawnego avataru Komarzycy, ale słabo mu idzie

Avatar Damond

6 lutego 2021, 21:56

Aż zachciało się zagrać w wiedźmina

Avatar Mongo_Gaming

6 lutego 2021, 21:55

Ciekawy ten pogrzeb...

Avatar Koronawirus_Polski

6 lutego 2021, 21:54

Geralt gołodupiec

Tak to on

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Mc_Halen
Dodane przez: Mc_Halen

A, okej

To się nie może nie udać

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka