Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
To się nie może nie udać
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 lutego 2021, 17:41
Przynajmniej ma zasłonięty nos.
Odpisz
11 lutego 2021, 08:29
Dobry mem, dodaję do ulubionych
Odpisz
11 lutego 2021, 08:28
Było więc strzałka w doł
Odpisz
10 lutego 2021, 17:33
Byo
Odpisz
10 lutego 2021, 16:52
Głupi Gerwazy! Przecież na pogrzebach ściąga się medaliony!
Odpisz
6 lutego 2021, 21:58
Wiedźmin III to najlepsza gra fantasy lat 10 XXI wieku
Change my mind
Odpisz
6 lutego 2021, 21:58
@IgiPolski: Nie trzeba zmieniać twojego zdania, bo to prawda.
Odpisz
6 lutego 2021, 21:59
@IgiPolski: czemu ktoś czerwone dał? Czyżby był tu fan Skyrima :?
Odpisz
10 lutego 2021, 16:26
@IgiPolski: Oj tak byczq +1. Ja bym go jeszcze określił najlepszym RPG-iem dekady
Odpisz
10 lutego 2021, 16:37
@IgiPolski: każdy ma własną opinię
Odpisz
10 lutego 2021, 16:33
niesamowite że ludzie wygrzebują tak stare memy i co one robią na głównej
Odpisz
Edytowano - 10 lutego 2021, 16:25
"Mhmm, pięknie pachniesz na tym pogrzebie"
~Geralt z Rivii 1275 r
Odpisz
6 lutego 2021, 22:07
Niestety, ale było https://memy.jeja.pl/228599,geralt-przegiales.html
Odpisz
10 lutego 2021, 16:06
@Rosse303: Przeszło mimo linku
Odpisz
6 lutego 2021, 23:49
ja w tej samej scenie popoerdalałem w masce wilka
(bo caly czas w niej gralem odkad ja zdobylem)
Odpisz
6 lutego 2021, 21:53
to gramy w tego gwinta czy nie?
Odpisz
6 lutego 2021, 22:18
Jeden jejak nie chce grać, a trzech chce
Odpisz
6 lutego 2021, 22:02
Geralt robi cosplay dawnego avataru Komarzycy, ale słabo mu idzie
Odpisz
6 lutego 2021, 21:56
Aż zachciało się zagrać w wiedźmina
Odpisz
6 lutego 2021, 21:55
Ciekawy ten pogrzeb...
Odpisz
6 lutego 2021, 21:54
Geralt gołodupiec
Tak to on
Odpisz