Najlepiej, żeby za darmo oddać
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Północne Węgry
Przypałowo
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Dobrze czasem się oderwać
Młodzi gniewni
Za co ta premia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 lutego 2021, 07:31
Ja: wystawiam Switcha z grami, akcesoriami itd. za 1750zł
OLX:
Odpisz
12 lutego 2021, 16:00
Uwielbiam tego goscia, kupuje auto za 14 tys, wymienia wycieraczki i sprzedaje za 17 tys mówiąc przy tym że taniej to mu sie nie oplaca sprzedawac xD
Odpisz
12 lutego 2021, 15:06
Daj no za darmo, mam horą curkę
Odpisz
12 lutego 2021, 14:19
Rel....
Odpisz
12 lutego 2021, 14:08
najlepiej jakby dopłacić aby ktoś wziął
Odpisz
7 lutego 2021, 01:22
Nie super obrazek mi się załadował i żałuję
Odpisz
7 lutego 2021, 01:17
O super obrazek mi się nie ładuje :)
Odpisz
7 lutego 2021, 01:18
@polska_cebulka: jak co tydzien o tej porze lol
Odpisz