Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Angielskie śmieszki
Nie idź!
Trzeba brać osobną torbę
Fajnie że odpowiedzieli
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 lutego 2021, 07:28
Przepraszam jejaki ale było
Odpisz
8 lutego 2021, 18:03
@SuperCebula:
Odpisz
8 lutego 2021, 18:18
@SuperCebula: nie było
jest główna
Odpisz
8 lutego 2021, 18:29
@Cheems_Kosmonauta: Boży przepuszcza niektóre memy po kilka razy
Odpisz
8 lutego 2021, 21:03
@Towarzysz777: albo yamto nie przeszło ale jak chcecie dzieciaczki, poszukam
Odpisz
23 lipca 2021, 10:21
@SuperCebula: znalazłeś?
Odpisz
24 marca 2021, 10:20
mam dwa pytania:
1. jakie to anime
2. czy ktoś ma bombę atomową na zbyciu
Odpisz
22 lipca 2021, 23:46
@surrrfankaUwU: 1. Sword Art Online sezon drugi
2.Niestety nie mam
Odpisz
9 lutego 2021, 15:25
I think anime is gay
Odpisz
8 lutego 2021, 22:26
Przez tego japońskiego babsztyla yoda jest smutny >:(
Odpisz
8 lutego 2021, 21:23
co ty mu zrobiłaś
Odpisz
8 lutego 2021, 20:08
Nigdy nie lubiłem tej suki
Odpisz
8 lutego 2021, 18:15
Yoda nie płacz, przecież wszyscy wiedzą, że anime jest niebezpieczne
Odpisz
7 lutego 2021, 01:34
To jest tak dobre że absolutnie nie zwracam uwagi na to że pojawia się tu spie....ina czyli kolejny sezon tego na początku 4/10 anime
Odpisz
7 lutego 2021, 01:40
@Oloest4: imo tbh 1 sezon zwykły i alicyzacji jest nawet spoko DO CZASU
Odpisz
7 lutego 2021, 01:45
@Oloest4: Co to za anime?
Odpisz
7 lutego 2021, 01:47
@RiviX: sword art online
Odpisz
7 lutego 2021, 01:47
@polska_cebulka: Danke!
Odpisz
7 lutego 2021, 10:00
@polska_cebulka: Nie, nie jest...
Od początku do końca jest okropny.
Odpisz
8 lutego 2021, 18:11
@Oloest4: Moja opinia o tym anime:
1 sezon fajny
2 ściek
1 alicyzacji ściek
2 alicyzacji nawet git
3 alicyzacji super
Odpisz
7 lutego 2021, 08:33
złoto
Odpisz
7 lutego 2021, 02:20
O tej godzinie mój mózg nie działa już prawidłowo i nie jestem w stanie wymyślić komentarza do tego mema
Odpisz
7 lutego 2021, 03:13
@IgiPolski: A ja o 3:13 mogę, a brzmi on
Było ¯\_(ツ)_/¯
Odpisz
7 lutego 2021, 01:38
Było chyba lol
Odpisz
7 lutego 2021, 01:37
Będzie główna Będzie główna Będzie główna Będzie główna
Odpisz
Edytowano - 7 lutego 2021, 01:37
(huba, buba) spokojnie nie płacz (huba, buba)
Odpisz