Ale mamo, nie jest, aż tak zimno..
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nieuczciwa ocena
To by wystarczyło
Ładne rzeczy
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 kwietnia 2021, 17:10
Kupiłam se motur z nadzieją na fajny ciepły sezon a tu deszcz i mróz ja pie....e
Odpisz
13 lutego 2021, 22:56
Domatorzy: Jej, mogę być w domu
Odpisz
13 lutego 2021, 19:37
Moja próba wyjścia na zewnątrz kończy się tym, że otwieram okno w mojej piwnicy, wychylam głowę i stwierdzam, że jest za zimno, po czym zostaję w piwnicy cały dzień grając w gry
Odpisz
13 lutego 2021, 19:26
Nie rel, czemu by miało być za zimno
Odpisz
13 lutego 2021, 19:10
nierel. Po co wychodzić jeśli w domu masz komputer/konsole, łózko, idealna temerature i jedzenie
Odpisz
13 lutego 2021, 19:04
Kiedy nie możesz wyjść na dwór, bo jest za ciepło:
Odpisz
7 lutego 2021, 16:00
Nierel. Nawet jak jest ciepło nie wychodzę
Odpisz
Edytowano - 7 lutego 2021, 11:22
Co?
Ja wyszedłem w krótkich spodenkach bez koszulki w śnieg jakieś 10 minut temu gdzie ty widzisz zimno?
Odpisz
7 lutego 2021, 10:49
Nie rel
Ja bym chciała nie wychodzić z domu, jak jest za zmimno...
Odpisz
7 lutego 2021, 10:49
@TediousCardGames: ja tak samo
Odpisz
7 lutego 2021, 10:43
Rel :'(
Odpisz
7 lutego 2021, 10:48
Hurra Adam Szop
Odpisz
7 lutego 2021, 10:45
Nie rel
Odpisz