Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Lechendy

28 stycznia 2022, 14:24

liśćmi*

Avatar Jestem_fajny

3 sierpnia 2021, 13:42

herbata

Avatar lordbaysel

13 lutego 2021, 12:15

wrzątek z jakimiś liśćmi, białymi kryształkami z buraków, i bardzo kwaśnym plasterkiem owoca

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Glisda

14 lutego 2021, 15:45

Bawarka jest bardzo dobra, ale ja wolę herbatę z samym cukrem ,a jak już z jakimś dodatkiem to cytryną lub goździkami

Avatar Jesiotr

14 lutego 2021, 19:32

@lordbaysel: opinie ekspertów są podzielone

Avatar Glisda

14 lutego 2021, 15:47

Herbata z goździkami rządzi

Avatar KubokT

14 lutego 2021, 12:43

Wrzątek z jakimiś liśćmi i wydzieliną owadów

Avatar tomek123321

13 lutego 2021, 12:44

curkier w herbacie cukier dobry cukier wiecej cukru tak jest

Avatar foxkitty

13 lutego 2021, 12:29

Albo miodkiem

Avatar Bearner

13 lutego 2021, 12:09

je*ać cukier w herbacie

Avatar Bombelek_4_

20 czerwca 2021, 10:08

@Bearner: 6-9

Avatar Bearner

Edytowano - 20 czerwca 2021, 10:10

@Bombelek_4_: hehehehe, śmieszna liczba 😂

Avatar torelq

13 lutego 2021, 12:09

Ja piję bez cukru

Avatar
Konto usunięte

13 lutego 2021, 12:08

Z cukrem, lepiej wtedy czuć herbatę i jest smaczniejsza.

Avatar Erykolo12

8 lutego 2021, 09:54

Ja tam najabradziej lubię wrzątek z liśćmi z dodatkiem skou z cytryny. Bez tych kryształków z buraka lub trzciny

Avatar x_KAMYK_x

8 lutego 2021, 09:48

Chciałam dać strzałkę w górę ale nie moge popsuć tej pięknej liczby wiec dam <3

Avatar Nanook

8 lutego 2021, 09:13

Zdecydowanie bez cukru. Wtedy rzeczywiście czuć smak herbaty, a nie cukru. No i jest zdrowiej i taniej. Tak że każdemu polecam odstawienie cukru. Tak samo do kawy.

Avatar
Konto usunięte

8 lutego 2021, 09:04

Avatar
Konto usunięte

8 lutego 2021, 09:09

I take it.

Avatar SuhajOpie

8 lutego 2021, 09:01

lub z kryształami z trzciny

Avatar RommSter

8 lutego 2021, 09:04

@SuhajOpie: lub kryształami z krasnodrzewu

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zdeklasowani znowu

To będzie bolało

Angielskie śmieszki

Rel

Pozdrawiam świetliki

Można, tylko trzeba wstawać rano

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka