memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
19 lutego 2021, 12:14
prawie wszystko mega relino laterino oprocz tej szpilki
Odpisz
9 lutego 2021, 21:32
Czyli nie tylko ja jestem na tyle popie*dolony
9 lutego 2021, 21:33
@Damond: to ze szpilką jest najgorsze
9 lutego 2021, 22:30
łatwe jest
14 lutego 2021, 10:08
Ja nie umiem
14 lutego 2021, 10:09
@AmiArmi: wystarczy przebić naskórek i tyle
14 lutego 2021, 12:46
@Damond: nie no elo ja i głębiej wbijałam
15 lutego 2021, 10:31
@Damond: Mi się szpilka zatrzymuje na kości. Co robię nie tak?
16 lutego 2021, 22:29
@Damond: Wszystkim tak odwalało ja jedynie z wodą nie zrobiłem tego więc huh
Edytowano - 18 lutego 2021, 16:02
@BloodyEyes: najlepiej tak głęboko aż krwawisz
18 lutego 2021, 17:47
@EzE_team_LUBIESER: właśnie tak robiłam, szpilka kurde wbita w połowie palca
Edytowano - 18 lutego 2021, 17:48
@BloodyEyes: rel i polecam
18 lutego 2021, 17:48
@EzE_team_LUBIESER: ja też
18 lutego 2021, 18:22
@BloodyEyes: wiedziałem że jesteś masochistą ale aż tak
18 lutego 2021, 18:47
@Damond: zadam ci jedno pytanie Znasz kogoś bardziej poj...nego odemnie? (Nie licząc furrasów i paru osób które są zj...ne, pytam o osoby poj...ne w taki sposób jak ja)
17 lutego 2021, 13:11
Ale mnie nostalgia wzięła
16 lutego 2021, 14:59
Nie ma nic relszego niż to
16 lutego 2021, 10:34
oddajcie mi moją dziecięcą niewinność i ciekawość z powrotem
15 lutego 2021, 13:27
Całe dzieciństwo na jednym obrazku
15 lutego 2021, 22:01
@LegendarnyKolegaOdLinkow: Dziękuję, bo bez Pana komentarza bym nie zrozumiał.
15 lutego 2021, 23:21
@AnonikAnonikos: nie ma sprawy
15 lutego 2021, 13:54
są zasady
15 lutego 2021, 10:32
jezeli nie robiles tych rzeczy to jestes dziwny
15 lutego 2021, 08:34
rel
15 lutego 2021, 07:10
Tego ze szpilką to ja nie robię
9 lutego 2021, 21:31
Cześć to mój pierwszy komentarz!
@ZiemiaJestElipsom: neiprawda
@ZiemiaJestElipsom: przecież to ty dzwonisz
@ZiemiaJestElipsom: uwu ty trollu
nie no serio to mój pierwszy komentarz, nie bijcie
9 lutego 2021, 21:35
@ZiemiaJestElipsom: uwu ...j
9 lutego 2021, 21:37
@JerzykPolski: sam jesteś uwu ja jestem huop i lubię piłkę nożną i samochody
@ZiemiaJestElipsom: uwu
14 lutego 2021, 12:28
@JerzykPolski:
14 lutego 2021, 16:56
@Krystian125p: uwu
14 lutego 2021, 22:37
@JerzykPolski: UwU
14 lutego 2021, 22:40
@Liski_sa_super: wymyślę coś nowego Ow0
14 lutego 2021, 16:51
14 lutego 2021, 13:39
Zapewne dalej będę tak robić
14 lutego 2021, 12:49
kiedyś to było
14 lutego 2021, 12:40
rel na %100
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież19 lutego 2021, 12:14
prawie wszystko mega relino laterino oprocz tej szpilki
Odpisz
9 lutego 2021, 21:32
Czyli nie tylko ja jestem na tyle popie*dolony
Odpisz
9 lutego 2021, 21:33
@Damond: to ze szpilką jest najgorsze
Odpisz
9 lutego 2021, 22:30
łatwe jest
Odpisz
14 lutego 2021, 10:08
Ja nie umiem
Odpisz
14 lutego 2021, 10:09
@AmiArmi: wystarczy przebić naskórek i tyle
Odpisz
14 lutego 2021, 12:46
@Damond: nie no elo ja i głębiej wbijałam
Odpisz
15 lutego 2021, 10:31
@Damond: Mi się szpilka zatrzymuje na kości. Co robię nie tak?
Odpisz
16 lutego 2021, 22:29
@Damond: Wszystkim tak odwalało ja jedynie z wodą nie zrobiłem tego więc huh
Odpisz
Edytowano - 18 lutego 2021, 16:02
@BloodyEyes: najlepiej tak głęboko aż krwawisz
Odpisz
18 lutego 2021, 17:47
@EzE_team_LUBIESER: właśnie tak robiłam, szpilka kurde wbita w połowie palca
Odpisz
Edytowano - 18 lutego 2021, 17:48
@BloodyEyes: rel i polecam
Odpisz
18 lutego 2021, 17:48
@EzE_team_LUBIESER: ja też
Odpisz
18 lutego 2021, 18:22
@BloodyEyes: wiedziałem że jesteś masochistą ale aż tak
Odpisz
18 lutego 2021, 18:47
@Damond: zadam ci jedno pytanie
Znasz kogoś bardziej poj...nego odemnie? (Nie licząc furrasów i paru osób które są zj...ne, pytam o osoby poj...ne w taki sposób jak ja)
Odpisz
17 lutego 2021, 13:11
Ale mnie nostalgia wzięła
Odpisz
16 lutego 2021, 14:59
Nie ma nic relszego niż to
Odpisz
16 lutego 2021, 10:34
oddajcie mi moją dziecięcą niewinność i ciekawość z powrotem
Odpisz
15 lutego 2021, 13:27
Całe dzieciństwo na jednym obrazku
Odpisz
15 lutego 2021, 22:01
@LegendarnyKolegaOdLinkow:
Dziękuję, bo bez Pana komentarza bym nie zrozumiał.
Odpisz
15 lutego 2021, 23:21
@AnonikAnonikos: nie ma sprawy
Odpisz
15 lutego 2021, 13:54
są zasady
Odpisz
15 lutego 2021, 10:32
jezeli nie robiles tych rzeczy to jestes dziwny
Odpisz
15 lutego 2021, 08:34
rel
Odpisz
15 lutego 2021, 07:10
Tego ze szpilką to ja nie robię
Odpisz
9 lutego 2021, 21:31
Cześć to mój pierwszy komentarz!
Odpisz
9 lutego 2021, 21:32
@ZiemiaJestElipsom: neiprawda
Odpisz
9 lutego 2021, 21:33
@ZiemiaJestElipsom: przecież to ty dzwonisz
Odpisz
9 lutego 2021, 21:33
@ZiemiaJestElipsom: uwu ty trollu
Odpisz
9 lutego 2021, 21:33
nie no serio to mój pierwszy komentarz, nie bijcie
Odpisz
9 lutego 2021, 21:35
@ZiemiaJestElipsom: uwu ...j
Odpisz
9 lutego 2021, 21:37
@JerzykPolski: sam jesteś uwu ja jestem huop i lubię piłkę nożną i samochody
Odpisz
9 lutego 2021, 21:37
@ZiemiaJestElipsom: uwu
Odpisz
14 lutego 2021, 12:28
@JerzykPolski:
Odpisz
14 lutego 2021, 16:56
@Krystian125p: uwu
Odpisz
14 lutego 2021, 22:37
@JerzykPolski: UwU
Odpisz
14 lutego 2021, 22:40
@Liski_sa_super: wymyślę coś nowego Ow0
Odpisz
14 lutego 2021, 16:51
rel
Odpisz
14 lutego 2021, 13:39
Zapewne dalej będę tak robić
Odpisz
14 lutego 2021, 12:49
kiedyś to było
Odpisz
14 lutego 2021, 12:40
rel na %100
Odpisz