Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar olimpicYT3356

11 lutego 2021, 18:38

Tia, 67kg przy 168cm wzrostu

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 11 lutego 2021, 22:50

@olimpicYT3356: To ja (niewiele) mniej na 1,83m

Pog

Avatar
Konto usunięte

17 lutego 2021, 09:40

@olimpicYT3356: 57 kg na 175 cm.

Avatar loloja

17 lutego 2021, 20:40

@olimpicYT3356: bruh 115kg przy 186cm

Avatar Oliwier256

23 lutego 2022, 10:05

@olimpicYT3356: 48 na 175 wzrostu

Avatar
Konto usunięte

17 lutego 2021, 10:07

zgredo

Avatar sowa503

11 lutego 2021, 22:33

albo nie możesz jeść glutenu jak ja :,)

Avatar
Konto usunięte

15 lutego 2021, 08:50

@sowa503: a co jest złego w glutenie? bo nigdy w sumie się nie interesowałem

Avatar sowa503

15 lutego 2021, 11:21

nie wiem podobno jest nie zdrowy a z lekarzem się nie będę kłócić :/

Avatar
Konto usunięte

11 lutego 2021, 21:41

O, to o mnie!

Avatar
Konto usunięte

11 lutego 2021, 15:06

Jaka fajna żaba

Avatar Czekoladkapl

11 lutego 2021, 20:30

To Breviceps, inaczej czarna żaba deszczowa, moje duchowe zwierze ;)

Avatar Rimea

11 lutego 2021, 15:31

A ja ważę około 64 kg przy 170 cm wzrostu.

Avatar Lord_Endless

Edytowano - 11 lutego 2021, 18:35

@Rimea: Ja podobnie. Szczupły jestem. Nawet nie jestem w stanie przytyć.

Avatar Rimea

11 lutego 2021, 19:02

@Lord_Endless: Ja w sumie też jakoś specjalnie nie tyję, ale za szczupła nie jestem.

Avatar Kaworu

11 lutego 2021, 14:59

A ja choćbym nie wiem ile zjadł to i tak nie przytyję

Avatar MisioX10

11 lutego 2021, 15:28

@Kaworu: pozdro u mnie to samo ja jedynie nabieram wagi jak ćwiczę

Avatar TheWind

11 lutego 2021, 15:02

Ja ważę 42kg i za nic nie potrafię przytyć

Avatar Axyui

11 lutego 2021, 14:10

51kg przy 180cm? No dziury robię w ziemi jak chodzę :v

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Lord_Endless

11 lutego 2021, 18:39

@Axyui: Nie wiem za co są te wdółgłosy. Ja też mam szybki metabolizm. Ja ważę gdzieś w granicach od 64 kg do 69 kg przy wzroście 177 cm. Szczupły jestem i nie jestem w stanie przytyć.

Avatar Axyui

11 lutego 2021, 19:00

@Lord_Endless: chyba ludzi boli to, że robię sobie żarty z własnej niedowagi

Avatar Rodzo

11 lutego 2021, 09:54

Pytanie za sto punktów, co znaczy rel

Avatar rozwalgo

11 lutego 2021, 10:34

@Rodzo: Relatable

Avatar Rodzo

11 lutego 2021, 11:10

@rozwalgo: to głupie jest

Avatar miesny_budyn

11 lutego 2021, 12:35

@Rodzo: rel- real w sensie że się zgadzasz i tak masz

Avatar Myszkapl

11 lutego 2021, 09:42

Nie rel, schudłam 10 i kilo i już prawie akceptuję siebie

Avatar Glisda

11 lutego 2021, 09:33

To uczucie kiedy ważysz coś ok.56kg a wyglądasz na 36

Avatar kwiato99

11 lutego 2021, 09:39

@Glisda: rel

Avatar NormalnyCzlowiek

11 lutego 2021, 09:38

Nie rel. Nie jem jakoś bardzo dużo, ale i tak jestem gruby

Avatar bandit_the_drug_lord

11 lutego 2021, 09:33

nie rel

Avatar Daniel1414

11 lutego 2021, 09:33

Rel

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To będzie bolało

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Fergus

Północne Węgry

Nigdy na to nie wpadną

Ziarenko traumy wyrosło

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka