Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar rozwalgo

22 marca 2023, 14:20

Proroczy mem

Avatar
Konto usunięte

13 lutego 2021, 08:12

2023 będzie dobrym rokiem, mówię wam

Avatar Kichokot

19 lutego 2021, 20:20

zastanawiam się w jakim kontekscie pokażą ten komentarz za 2 lata

Avatar
Konto usunięte

19 lutego 2021, 20:26

@Kichokot: nie interesuje mnie to, ważne że będę na memie xD

Avatar DRAGON_POLSKA

19 lutego 2021, 20:28

według mnie , w 2022 będą okulary o mocy 1 komputera - zobaczycie

Avatar janektoziomal

19 lutego 2021, 21:00

@DRAGON_POLSKA: po co nam jakieś jednostki jakieś teraflopy nowa jednostka "jeden komputer polski"

Avatar Okrisdwa

7 maja 2022, 14:48

@DRAGON_POLSKA: jeszcze rok

Avatar Armer

25 lutego 2023, 16:04

@Okrisdwa: witam w 2023

Avatar Dajcie_druga_szanse_pls

13 lutego 2021, 02:00

Lol jak dlugo sa wsm robione te komiksy bo pamietam ze znalazlem taki chyb z 2017 i nwm czy jeszcze wczesmiej ich nie bylo

Avatar
Konto usunięte

7 marca 2021, 21:42

@Dajcie_druga_szanse_pls: był potem z 2018 , i 2019

Avatar
Konto usunięte

19 lutego 2021, 20:29

ten rok zły nie jest.

Avatar Drag_on

19 lutego 2021, 20:43

no tak średnio bym powiedział, przynajmniej u mnie. A tak dla populacji to w sumie nic takiego złego się nie stało, może poza nowymi wariantami koronawirusa

Avatar
Konto usunięte

19 lutego 2021, 22:08

@Drag_on: A co się u ciebie dzieje? Jeśli mógłbym spytać, a to nie są poufne dane?

Avatar Drag_on

19 lutego 2021, 22:22

nie no ogólnie ktoś se umar, ktoś się pokłócił, takie typowe rodzinne problemy, ale teraz i tak już jest wszysko ogarnięte więc jest git

Avatar
Konto usunięte

19 lutego 2021, 22:36

@Drag_on: to chyba dobrze

Avatar Drag_on

19 lutego 2021, 22:46

no dobrze

Avatar Szarok

19 lutego 2021, 20:42

Najgorsze dopiero przed nami

Avatar
bylojuz12

19 lutego 2021, 20:27

A co ten 2020? Ma szczurzy ogon?

Avatar shephard

19 lutego 2021, 20:24

19 nie był taki zły, ...jowo jest co 2 lata xD

Avatar Kichokot

19 lutego 2021, 20:23

tymczasem 2030:

Avatar TrueStoryGuy

13 lutego 2021, 11:24

Pie....enie memiarzy

Avatar IgiPolski

13 lutego 2021, 08:53

2022 będzie tym jednym wspaniałym
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Wszyscy kiedyś umrzemy

Avatar Kebasa_z_mema

13 lutego 2021, 07:43

Właśnie zdałem sobie sprawę z tego że to ludzie robią sobie większość problemów i gdyby nie idiotyzm ludzi, to 2020 nie byłby taki zły

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar RiviX
Dodane przez: RiviX

Można, tylko trzeba wstawać rano

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Nigdy na to nie wpadną

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Deal życia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka