Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Eskadrowy

15 marca 2021, 12:56

dres wypluwa proste fakty imo

Avatar Aarix

2 marca 2021, 19:54

daddy...?

wybaczcie, za dużo fanfiction

Avatar
Konto usunięte

24 lutego 2021, 19:09

to jest tak bezsensowne, że aż bardzo śmieszne.

Avatar Demon_123

22 lutego 2021, 17:41

Ktoś chętny mi wyjaśni czemu j...ć Bydgoszcz?

Avatar chudy2

22 lutego 2021, 17:51

@Demon_123: jako osoba która była tam aż 2 razy powiem tak niby duże miasto ale nie ma nic ciekawego, w sensie jak choćby toruń ma te swoje pierniki i kopernika to bydgoszcz co najwyżwj ikeę + bydgoszcz śmierdzi

Avatar Przemek572

23 lutego 2021, 15:01

@chudy2: jako ktoś kto mieszka niedaleko bydgoszczy i często tam jeździł, potwierdzam.

Avatar KubaPatykPL

Edytowano - 23 lutego 2021, 08:40

o jeju bo OP jest j...nym boomerem

Avatar DoraExplora

22 lutego 2021, 19:14

wyrósł z tego syna taki dobry człowiek

Avatar
Konto usunięte

22 lutego 2021, 18:27

Raczej Radom

Avatar anton2121

22 lutego 2021, 18:27

bydgoszczanin się zesrał XD

Avatar
Konto usunięte

22 lutego 2021, 18:29

@anton2121: Radomianin się zesrał XD

Avatar anton2121

22 lutego 2021, 18:33

oj nie kolego, j.... brzydgoszcz i Radom tak samo, jednocześnie ciesząc się z życia na wsi tak małej że internet dowożą nam wiadrami

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 22 lutego 2021, 18:36

@anton2121: a Bydgoszcz za co?

Avatar anton2121

22 lutego 2021, 18:43

mam polski motorower (dziecko k...y i szatana, ale na zmianę kocham go i nienawidzę) a poza tym w Bydgoszczy jest mało rzeczy i rzeczywiście śmierdzi

Avatar
Konto usunięte

22 lutego 2021, 18:45

@anton2121: w takim Gorzowie też jest mało rzeczy a Ludzie się z niego nie śmieją

Avatar anton2121

22 lutego 2021, 18:46

przyjdzie i na Gorzów pora

Avatar
Konto usunięte

22 lutego 2021, 18:53

Avatar iewek

22 lutego 2021, 18:16

Ojciec musi być dumny

Avatar x_KAMYK_x

13 lutego 2021, 13:37

Rel

Avatar ThunderBoi

Edytowano - 13 lutego 2021, 12:07

Op z rigczem

Avatar Krem00fka

13 lutego 2021, 10:59

Avatar pikacz

13 lutego 2021, 10:19

Avatar IgiPolski

13 lutego 2021, 10:20

@pikacz: no, Bywa

Avatar Hmmmmmmm

13 lutego 2021, 10:20

Avatar IgiPolski

13 lutego 2021, 10:18

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Drewniany kominek

Należy się za piękne oczy

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Hobby dla faceta

Damy radę

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka