Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Wojolek10

24 grudnia 2022, 14:13

Czemu ja tu kiedyś dałem w dół?

Avatar PanPiekarnik

19 października 2023, 06:32

@Wojolek10: missclick

Avatar WanSai2005

18 lutego 2021, 11:02

Dasz szablon ?

Avatar
Konto usunięte

17 lutego 2021, 19:50

Ej, jak na początku było 2 ludzi to wszyscy jesteśmy kuzynami a Kain i Abel mieli dzieci ze swoimi siostrami

Avatar
Konto usunięte

18 lutego 2021, 07:47

pierwsze tak, ale drugie juz nie

Avatar
Konto usunięte

18 lutego 2021, 07:52

a no tak jednemu się umarło a drugi też niezbyt miał fajnie

Avatar Thunder_cat_15

17 lutego 2021, 22:21

Ej, skoro na świecie żyło tylko 4 ludzi to Kain zabił 1/4 populacji swiata

Avatar Anonimowygosc

18 lutego 2021, 07:40

Avatar Kolo_killer

17 lutego 2021, 23:00

Noe to był darwinista ale na sterydach interwencjonalizmu, czyli pomógł przetrwać kilku najlepszym (najczystszym) osobą, kuedy reszta wygunęła.

Avatar Royoo

17 lutego 2021, 21:13

*Tytuł*
Czy zabijanie niewiernych to zbrodnia ?

Avatar
Konto usunięte

17 lutego 2021, 22:27

@Royoo: To zawsze zabijanie

Avatar
Konto usunięte

17 lutego 2021, 20:36

Ten jeden dzieciak rusofil:

Avatar TheDarkFalafel

17 lutego 2021, 19:08

Jeszcze Pol Pot, który pośrednio lub bezpośrednio wymordował 1/4 populacji Kambodży. Jakby serio „zrównując społeczeństwo” Czerwoni Khmerzy z Potem na czele mordowali całą inteligencję. Rozumianą między innymi przez posiadanie okularów czy „zbyt delikatnych dłoni”. Poza tym przymusowe przesiedlenia, klęska głodu i czystki etniczne. NICE

Avatar Ignisus

13 lutego 2021, 11:37

25% ludzkości robi pyk

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (13)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (13)
Avatar PolishDestroyer

13 lutego 2021, 18:46

Bóg mu zrobił.

Avatar
Konto usunięte

13 lutego 2021, 19:36

@Ignisus: Kolejne mówiące żebro?

Avatar Buras

13 lutego 2021, 12:07

Czyngis Chan

Avatar Wilhelm_II_Hohenzollern

13 lutego 2021, 11:41

Jakim prawem Noe był zbrodniarzem? Przecież zabrał tylu ludzi ile mu Bóg kazał, a zabranie więcej ludzi mogłoby spowodować, że źli ludzie najprawdopodobniej "zaraziliby" złem resztę ludzi i po pewnym czasie przydałby się kolejny potop, którego Pan obiecał już nie robić

Avatar Myszkapl

13 lutego 2021, 12:02

@Wilhelm_II_Hohenzollern: Sąsiedzi Noego nie chcieli z nim płynąć, gdy budował arkę patrzyli na niego i pukali się w czoło. Sami dobrowolnie zrezygnowali z możliwości przeżycia

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 13 lutego 2021, 11:40

Ta, o Stalinie praktycznie zapomnieli. Tak samo jest ze swastyką i sierpem i młotem. Swastykę ktoś pokaże i już nazista itd. a jak ktoś pokaże sierp i młot to wszystko ok

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Fajnie że odpowiedzieli

Chciał tylko pomóc

To się nie może nie udać

Rel

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka