@Mythe: dobrze że nie przyjął remisu, który pewnie był z łaski. Przegrał z kolesiem który ma przynajmniej 30-40 lat doświadczenia więcej, więc to się nie porównuje do tego gdyby z nim wygrał, a sama możliwość gry z kimś takim świadczy że ma potencjał by być od niego lepszym.
@SurMix: Mógł przyjąć, nie był z łaski. Młody nie przegrywał pozycją, a na czas. A mięli na grę tylko 10 minut, normalnie gra się trochę dłużej. Ciekawi mnie tylko, czy dzieciak się nie zorientował, czy nie przyjął z honoru.
Tak rozpoczynają się historie superbohaterskie. Misza mógł zostać tego dnia publicznie wgnieciony w ziemię, ale od tego czasu będzie trenował, aby któregoś dnia zemścić się za to upokorzenie.
Komentarze
Odśwież19 lutego 2021, 17:58
Biedne dziecię
Odpisz
16 lutego 2021, 18:37
Zgaduje że typ pozwolił dzieciakowi wygrać
Odpisz
Edytowano - 16 lutego 2021, 19:56
@Kaintedover78: Nie dał, zaproponował mu remis, ale dzieciak nie przyjął i przegrał na czas. Poszukaj sobie Misha Osipov vs Anatoly Karpov (2016)
Odpisz
16 lutego 2021, 22:40
@Mythe: dobrze że nie przyjął remisu, który pewnie był z łaski. Przegrał z kolesiem który ma przynajmniej 30-40 lat doświadczenia więcej, więc to się nie porównuje do tego gdyby z nim wygrał, a sama możliwość gry z kimś takim świadczy że ma potencjał by być od niego lepszym.
Odpisz
17 lutego 2021, 10:52
@SurMix: Mógł przyjąć, nie był z łaski. Młody nie przegrywał pozycją, a na czas. A mięli na grę tylko 10 minut, normalnie gra się trochę dłużej. Ciekawi mnie tylko, czy dzieciak się nie zorientował, czy nie przyjął z honoru.
Odpisz
17 lutego 2021, 08:51
kidey odpalasz dark souls 2 na modach
Odpisz
16 lutego 2021, 19:57
btw. dla tych co piszą, ze to jest smutne. To jest montaż wideo. Dzieciak się rozpłakał po rozegranej grze, a nie po wejściu Karpov'a.
Całość znajdziecie pod: Misha Osipov vs Anatoly Karpov (2016)
Odpisz
16 lutego 2021, 12:59
Komu jeszcze wejście Karpov'a kojarzy się z chodem szerokiego Putina? Może trzeba zrobić krótki filmik tylko z wejścia.
Odpisz
16 lutego 2021, 17:47
@Mythe: zacna myśl
Odpisz
16 lutego 2021, 17:17
ten chłopak pierwszy raz przegra
Odpisz
16 lutego 2021, 14:50
Nie dziwię się jego reakcji, podobno rodzina przegranego zostaje wysłana do gułagu
Odpisz
16 lutego 2021, 15:52
@BDMVIP: Nawet nie podobno. U nich to już tradycja. Dlatego na końcu jest "mama"
Odpisz
16 lutego 2021, 14:03
Tak rozpoczynają się historie superbohaterskie. Misza mógł zostać tego dnia publicznie wgnieciony w ziemię, ale od tego czasu będzie trenował, aby któregoś dnia zemścić się za to upokorzenie.
Odpisz
16 lutego 2021, 12:10
Admin co to tu robi?
To nie jest śmieszne tylko smutne
Odpisz
16 lutego 2021, 13:39
@Orka_: 121 osób się z tobą nie zgadza :v
Odpisz
16 lutego 2021, 14:39
@Nanook: chyba 11
Odpisz
13 lutego 2021, 22:01
Kiedy grasz 1vs1 ale nick przeciwnika składa się z chińskich znaków:
Odpisz
16 lutego 2021, 12:14
@Darwidx: tym razem z rosyjskich
Odpisz
16 lutego 2021, 12:11
Mały będzie miał traumę do końca życia
Odpisz
14 lutego 2021, 09:46
Mały poczuł, że dostanie wpie.....
Odpisz
13 lutego 2021, 22:20
NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIE BOSSA
NALEŻY SPIER-
Odpisz
13 lutego 2021, 22:20
COOO XDDD
Odpisz
13 lutego 2021, 22:09
Ruscy się nie pie....ą
Odpisz