Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Totalnie
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Ładne rzeczy
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 lutego 2021, 21:34
nienawidzę górników
Odpisz
Edytowano - 14 lutego 2021, 21:37
@Cheems_Kosmonauta: Czemu?
Odpisz
14 lutego 2021, 21:39
@Koronawirus_Polski: krty graficzne są zaprojektowane do grania a nie cebularstwa aby sobie zarobić dużo więcej niż ta karta kosztowała
chciałem sobie kupić nie pamiętam którą kartę ti a ona wyprzedana a dzień później widzę zdj górnika z tymi kartami :c
Odpisz
14 lutego 2021, 23:53
@Cheems_Kosmonauta: myślałam że ci chodzi o tych normalnych górników
Odpisz
16 lutego 2021, 19:15
@TheWind: Normalnych górników? Żadni górnicy nie są normalni.
Odpisz
16 lutego 2021, 21:54
@starmagedon: a dlaczego tak uważasz?
Odpisz
17 lutego 2021, 07:56
@TheWind: Jedni dostają 14 wypłat, kiedy rok ma tylko 12 miesięcy, a ci drudzy nawet z domu nie muszą wychodzić.
Odpisz
15 lutego 2021, 14:03
Zastanawia mnie czy moc obliczeniowa używana do generowania bitcoinów jest do czegoś konkretnego zużywana ? Bo jeśli to są tylko zapętlone procesy zużywające energie to cały bitcoin to najbardziej bezsensowny i marnotrawczy pomysł w dziejach ludzkości.
Odpisz
16 lutego 2021, 11:42
@Aramil1993: wydaje mi się że do utrzymywania serwerów
Odpisz
16 lutego 2021, 14:40
Niby jak ? Co wykorzystywanie mocy obliczeniowej tego całego "górnictwa" ma do utrzymywania serwerów ? Zresztą o ile się nie mylę to serwery jakoś funkcjonowały przed całym bitocoinowym szaleństwem. Tu nie chodzi nawet o pozbawienie rynku wszelkich kart i procesorów graficznych. W Iranie założono zakłady generujące bitcoiny w takiej ilości że stanowią znaczną część zapotrzebowania energetycznego kraju.
Odpisz
16 lutego 2021, 11:22
Odpisz
16 lutego 2021, 11:22
@MeenziPL: kopanie kryptowalut
Odpisz
16 lutego 2021, 13:44
@Jejathebest: dziękuję dobry człowieku, łap zielonkę
Odpisz
16 lutego 2021, 12:42
praca zdalna górników powinna wyglądać tak:
Odpisz
16 lutego 2021, 12:21
J...ć górników kryptowalut
Odpisz
Edytowano - 14 lutego 2021, 21:39
Ile kosztuje sprzęt do kopania i w jak długo się zwraca?
Odpisz
14 lutego 2021, 21:47
Teraz kopanie się nie opłaca imo
Odpisz
16 lutego 2021, 10:58
@Kaworu: wlasnie sie opłaca bo bitcoin znow podrozal i dlatego nie ma kart graficznych bo wszystkie po wykupione przez kopaczy
Odpisz
16 lutego 2021, 10:57
jej droższe ceny kart graficznych przez górników
Odpisz
16 lutego 2021, 10:41
jak to jest legalne ?
Odpisz
14 lutego 2021, 21:29
Przynajmniej mają co robić do czasu zakończenia pandemii... i do końca świata
Odpisz
14 lutego 2021, 21:25
Złoto
Tak to ono
Odpisz
14 lutego 2021, 21:27
@Koronawirus_Polski: tak kopiemy złoto
Odpisz
14 lutego 2021, 21:25
Mining time
Odpisz