Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Ikony
Nie idź!
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nie znoszę kleszczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 lutego 2021, 22:46
Ja tam mam Xbox 360
Odpisz
18 lutego 2021, 16:36
Ja jeszcze mam PlayStation 1
Odpisz
15 lutego 2021, 08:41
przecież ps 2 jest praktycznie nic nie warte nawet nie opłacałoby się
Odpisz
15 lutego 2021, 08:43
@miesny_budyn: na kilkanaście lat może być warte więcej zwłaszcza ta starsza wersja( ta większa)
Odpisz
15 lutego 2021, 08:46
@tata113m: wiem ale z jakiegoś powodu ps1 jest teraz warte 100zł a GBA który jest nowszy kupiłem za 250 i wytłumacz mi to teraz
Odpisz
15 lutego 2021, 08:50
@miesny_budyn: akurat są dobre gry na ps2 np.Shadow the hedgehog, emulator NES itp.
Odpisz
15 lutego 2021, 08:51
@Xninja11: tak ale ps2 jest nic nie warte
Odpisz
15 lutego 2021, 08:54
@miesny_budyn: pamiętaj, że teraz pierwszy komiks bat man jest warty 2 miliony i za jakiś czas takie rzeczy mogą być z ps2.
Odpisz
15 lutego 2021, 08:57
@Xninja11: z takim nakładem nie do końca nieprędko
Odpisz
15 lutego 2021, 08:37
Lepiej poczekać i sprzedać za 10 lat za cenę kolekcjonerską
Odpisz