Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Jakby trochę nie fair
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Niezniszczalne
Cóż za brak szacunku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 lutego 2021, 12:40
znalazłem antosia na reddicie lol
Odpisz
Edytowano - 15 lutego 2021, 12:41
antoppog moment
Odpisz
15 lutego 2021, 12:41
znalazłem jego subreddit lol
Odpisz
15 lutego 2021, 12:42
bardzo rzadki subreddit ;]
Odpisz
10 marca 2021, 16:20
jaka nazwa?
Odpisz
18 lutego 2021, 10:43
Odpisz
17 lutego 2021, 11:27
Słaby mem
Odpisz
17 lutego 2021, 11:00
Takie mało śmieszne
Odpisz
17 lutego 2021, 09:35
jak to dostało się na główną ze znakiem wodnym
Odpisz
17 lutego 2021, 10:22
@Jakut484: nwm
Odpisz
17 lutego 2021, 09:36
Sraczka to nie imię. Sraczka to stan umysły 🤣🤣😅
Odpisz
17 lutego 2021, 09:31
Kiedyś miałem sraczkę jak mi wypłynęło przez nogawkę
Odpisz
18 lutego 2021, 16:20
@ALKATRAZ: tez tak mam
Odpisz
17 lutego 2021, 09:07
dziekuje za ten memik calym serduszkiem :)
Odpisz
17 lutego 2021, 09:18
@Simciakk: podziekuj koledze co permika na jeja dostal i ja za niego dodalem
Odpisz
Edytowano - 15 lutego 2021, 12:38
antek
antek nie rób tego
wiemy jak to się skończyło wcześniej przecie
Odpisz
15 lutego 2021, 12:40
co
Odpisz
15 lutego 2021, 12:40
@antonippp: Jajco.
Odpisz
15 lutego 2021, 12:43
:/
Odpisz
15 lutego 2021, 13:00
jak sie skonczylo
Odpisz
15 lutego 2021, 13:01
@antonippp: banicją
Odpisz
Edytowano - 15 lutego 2021, 13:08
co sie skonczylo banikiem
krusader po co dajesz losowe obrazki/gify do komow
Odpisz
15 lutego 2021, 18:46
krusader po co
Odpisz
15 lutego 2021, 18:47
@antonippp: żebyś się pytał
Odpisz
15 lutego 2021, 18:58
echh
Odpisz
16 lutego 2021, 11:34
krusader a moze ty powiesz
Odpisz
16 lutego 2021, 11:34
@antonippp: olelel ma rację
żebyś się pytał
Odpisz
16 lutego 2021, 11:40
ok!
Odpisz
16 lutego 2021, 15:55
skonczylo sie tak ze admin zmienil tytul
Odpisz
17 lutego 2021, 08:58
skonczylo sie tak ze przeszlo
Odpisz
17 lutego 2021, 09:01
@antonippp: wspaniała historia nie zapomnę jej nigdy
Odpisz
17 lutego 2021, 08:03
Lubie tego watermarka z reddita w prawym górnym rogu.
Odpisz
15 lutego 2021, 12:38
Co to za trollowanie bez sensu głupie!!!!
Proszę usnąć
Odpisz
15 lutego 2021, 12:58
usnąłem co teraz
Odpisz
15 lutego 2021, 12:59
nwm może wspólny obiad 👉👈
Odpisz
15 lutego 2021, 13:00
uwu
Odpisz
15 lutego 2021, 12:56
Mam na imię Batman a to bardzo żadkie imię
Odpisz