Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Powodzenia
Nie znoszę kleszczy
To będzie bolało
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 lutego 2014, 20:36
Bóg się nie myli
Odpisz
9 stycznia 2014, 19:19
gdyby nie kretyni nie byłabym sobą ♥
Odpisz
9 stycznia 2014, 15:44
nie znam tym kontynentów na ziemi ;-;
Odpisz
9 stycznia 2014, 14:37
bez kretynuw na ziemi bylo by kiepsko, na lewo i prawo można by rzygac dobrem i dobrem.. a nawet jak już rzygac to tecza... nie byloby sie zkogo smiac.. bez sensu
Odpisz
9 stycznia 2014, 15:18
@frefux: Człowiek inteligentny też może mieć poczucie humoru i to lepsze niż pierdy i penisy.
Odpisz
9 stycznia 2014, 15:53
@Piotr99: a wyśmianie osób 3 kończy się problemami psychicznymi tej osoby ...
Odpisz
9 stycznia 2014, 16:11
@Piotr99: kwintesecja humoru jest to ze jesrt glupi i madry, wlascie te glupie dowcpiy trzymaja calosc, te najbardziej bessensu i te o kupie
nawet czkiwuej inteligenty w koncu ma dosc zartow wyrafinowanych, gdyz te zarty maja poziom ale poziom ze "o rozumiem to, zabawne" a nie "hahahahha" idea humoru polega na tym ze te dwie kjategorie sie rozwowaza znajduja swoje ying yang
bez kretynow na swiecie byloby nudniej
Odpisz
9 stycznia 2014, 17:27
@frefux: no racja zgadzam się z tym po za tym bez kretynów nie było by różnicy między głupim a mądrym
Odpisz
31 stycznia 2014, 22:41
@bylejakbylegdzie: a pomyślałeś, że wtedy nie byłoby głupich?
Odpisz
1 lutego 2014, 08:04
@Sauron: no ale wtedy każdy by był głupi bo nie było by mądrych tak samo gdyby nie zło to nikt nie widziałby dobra
Odpisz
1 lutego 2018, 23:02
@frefux: nie wiem czy jesteś de**lem i zapomniałeś słownika czy jesteś de**lem i piszesz tak specjalnie hmm
Odpisz