Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar rogaliq

12 kwietnia 2016, 17:07

gdzie micro?

Avatar bylejakbylegdzie

8 stycznia 2014, 18:30

czy ten 1 czerwony nie przypomina wam pokedexa (tego z 1 sezonu?)

Avatar Tymoslaw0

17 kwietnia 2015, 22:54

Avatar Slavvek

Edytowano - 8 stycznia 2014, 19:06

Błąd! Błąd! Błąd! NIEDOKOŃCZENIE/NIEWIEDZA!

Pokazali nam:
GB>GBC>GBA>GB SP>DS Lite.
A powinno być:
GB>GB Pocket>GB Lite>GBC>GBA>GB SP>GB Micro>NDS>DS Lite>DSi>DSiXL>3DS>3DSXL>2DS

Nie mówiąc o tym że DS nie zalicza się do "Game Boy'a", tylko do "Nintendo Dual Screen"!

Skandal kurde! Skandal!
Sam jestem fanem Nintendo, a to strasznie zabolało!

Avatar
Konto usunięte

8 stycznia 2014, 21:17

@Slavvek: 2DS było po 3DS? Achhh... tyle się muszę nauczyć ;_;

Avatar makajet

9 stycznia 2014, 09:18

Bo 2DS nie ma klapki, a ogólnie jest takie samo (i o wielee wieleee tańsze) A i gry ma takie same

Avatar makajet

9 stycznia 2014, 09:19

@Slavvek: Ja nadal mam swojego GameBoy'a Advance SP :)

Avatar Slavvek

Edytowano - 9 stycznia 2014, 16:13

@makajet: Ja mam GBColor z edycji Pikachu, i do tego pokemony Red i Silver.
Kiedyś miałem GBAdvance i pokemon Red Rescue Team.
Miałem także DSLite + Pokemon Pearl ( Pearl mam do dziś).

Avatar makajet

9 stycznia 2014, 18:08

@Slavvek: Meh, ja gier z pokemonami nie zlicze, a co do konsol to mam jeszcze 3ds'a i ds'a

Avatar Slavvek

9 stycznia 2014, 18:23

@makajet: 3DS planuje zakupić :D
Dla Pokemonów, MGS, i Monster Hunter.

Avatar FluffiePuff

18 września 2014, 18:15

@Slavvek: Hm.. może 2ds nie był pierwszy ?

Avatar marianosk8

8 stycznia 2014, 21:44

aj te stare dobre czasy.Chyba sobie musze sprawic pierwszą wersje.próbowalem grac na emulatorach,ale wiecie to już nie to samo.

Avatar benman

8 stycznia 2014, 17:53

Nintendo to nie Game Boy.

Avatar Neronixu

Edytowano - 8 stycznia 2014, 18:20

@benman: Pewnie błąd autora, albo po prostu niepoprawny tytuł.

Avatar bylejakbylegdzie

8 stycznia 2014, 17:18

trochę za szybki ten gif

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dobrze czasem się oderwać

To by wystarczyło

Mało znany szczegół

Ładne rzeczy

Zaufaj mi, nie znam się na tym

Ostry ten sędzia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka