Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Traktor_is_back

12 września 2025, 16:58

Przecież każdy wie że UNIA LESZNO

Avatar wikoX

15 kwietnia 2023, 10:43

Zagłębie Sosnowiec najlepsze wy śmiecie

Avatar KUBEKch_1

19 lutego 2021, 00:00

Pogoń Szczecin najlepsza

Avatar ty1an_yt

24 lutego 2021, 10:17

@KUBEKch_1: ,,pogoń szczecin" do kąt?

Avatar Bananziolowy

21 lutego 2021, 16:51

NIEPRAWDA bo mistrzem polski widzew!

Avatar kazekage895

Edytowano - 19 lutego 2021, 08:06

Hahahaha. Dobre żarty. Przecież wiemy że legia to ch*je

Avatar wikto4

19 lutego 2021, 07:16

Wisła Kraków na zawsze w moim sercu

Avatar Milek_402

18 lutego 2021, 19:04

Je*ać ekstraklasę \__/ (koszyk na czerwone)

Avatar Cotosiestanelo

18 lutego 2021, 21:52

@Milek_402: Czemu czerwone? Kazdy szanujący sie fan piłki nożnej powie ci, że ekstraklasa ssie jajca

Avatar Milek_402

Edytowano - 18 lutego 2021, 23:02

@Cotosiestanelo: spodziewałem się bardziej że przyjdzie tu w ch*j fanów ekstraklasy i mnie wdółzstrzałkują

Avatar Cotosiestanelo

18 lutego 2021, 23:04

@Milek_402: aż tak źle na jeja chyba nie jest xD

Avatar Milek_402

18 lutego 2021, 23:06

@Cotosiestanelo: na razie tylko 1 czerwona więc tak, nie jest źle

Avatar JAMAN11

18 lutego 2021, 22:01

Mój pan od EDB jest zj...ny. Ma lekcje raz w tygodniu i prowadzone przez niego lekcje to śmiech na sali. Tak naprawdę robi te spotkania chyba tylko po to żeby były, bo wszystko i tak mamy przeczytać i zrobić sami.

Avatar zajenty

18 lutego 2021, 21:57

Czy jest to może Pan Pawlak?

Avatar KubaPatykPL

Edytowano - 18 lutego 2021, 21:15

LEGIA TO H..E!

Avatar Stulej4

18 lutego 2021, 21:18

@KubaPatykPL: A LECH MISTRZ POLSKI

Avatar KubaPatykPL

18 lutego 2021, 21:53

@Stulej4: NASZA DUMA WIELKOPOLSKI

Avatar pawelek9889

Edytowano - 18 lutego 2021, 19:58

Technicznie to on będzie miał wpie.... a nie udar

Avatar Darwidx

Edytowano - 18 lutego 2021, 19:04

Mówi się w tedy "jеbać..."

Avatar orzech39

18 lutego 2021, 19:15

@Darwidx: Przemyśl

Avatar Darwidx

18 lutego 2021, 19:18

Avatar orzech39

18 lutego 2021, 19:19

@Darwidx: mieszkam w Przemyślu i wiem co mówię

Avatar Darwidx

18 lutego 2021, 19:20

@orzech39: Ufam na słowo.

Avatar Sebzer

16 lutego 2021, 15:10

Legia to ch*je a Lech mistrz Polski.

Avatar baronlennabeka

Edytowano - 16 lutego 2021, 15:31

@Sebzer: Nasza duma WIELKOPOLSKI.

Avatar
asasinpio

18 lutego 2021, 19:12

@Sebzer: CHRYSTE PANIE ON MA UDAR

Avatar Sebzer

18 lutego 2021, 19:16

ja mam udar a ty jesteś ch*jem wszystko się zgadza xd

Avatar Errror_Sans

18 lutego 2021, 19:13

Lepiej niech ten nauczyciel nie przyjeżdża do białegostoku bo dostanie wstrząśnienia mózgu.

Avatar
COWALSKY

16 lutego 2021, 14:19

a co jeśli jestem kibicem lecha? lol

Avatar sa_ludzie_i_taborety

16 lutego 2021, 14:21

mysle że udar

Avatar sa_ludzie_i_taborety

16 lutego 2021, 14:21

@sa_ludzie_i_taborety: nie wiem, nie jestem lekarzem

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Równi i równiejsi

Rel

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Tacy sami, a ściana między nami

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka